اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رد مقایسه ی کاردانو با ترانوس توسط بنیان‌گذار

رد مقایسه ی کاردانو با ترانوس توسط بنیان‌گذار

به گزارش زوم ارز، طی جلسه ی پرسش و پاسخ اخیر، مدیرعامل کاردانو، چارلز هاسکینسون، گفت که کمپانی وی هیچ رازی برای مخفی کردن ندارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنیان‌گذار کاردانو ادعا کرد که این کمپانی یک نمونه ی عالی از یک جعبه ی جادویی است که عده ی زیادی خواستار کار کردن آن بودند چرا که آن ها به یک “استیو جابز مونث” نیاز داشتند، همچنین وی افزود که هیچ دلیل عاقلانه ای برای اینکه یک کمپانی واقعی نخواهد عموم مردم محصولش را آزمایش کنند وجود ندارد.

کمپانی ترانوس، که زمانی 9 میلیارد دلار ارزش داشت، پس از فاش کردن اینکه دستگاه های آزمایش خون این کمپانی هرگز کار نکردند، از هم پاشید.

کوین کده

پرونده ی رده بالای ترانوس تشخیص کلاهبرداران را سخت کرده است، و الیزابت هولمز بنیان‌گذار این کمپانی موفق به قانع کردن دادگاه نشده است.

در ابتدای ماه ژانویه، این میلیاردر سابق به چند اتهام متعدد متهم شد. همچنین تاریخ محکومیت وی روز 26 سپتامبر تعیین شد.

منتقدان کاردانو معمولا ادعا می‌کنند که فناوری این کمپانی دقیقا مانند آزمایشات خون ترانوس است و صرفا هایپ طرفداران با قول های پوچ و کاربرانی بوده است که اصلا وجود نداشته‌اند.

هایپ کردن جامعه در صنعت کریپتو اتفاق غیرمعمولی نیست و پرونده ی ترانوس نشان می‌دهد که کمپانی های بلندپرواز فعال در حوزه ی کریپتو باید بین خوش‌بینی بیش از حد و صداقت تعادل برقرار کنند.

بیشتر بخوانید:  مصاحبه Haster Piers مسئول SEC

نظر شما همراهان زوم ارز پیرامون این حجم از هایپ در صنعت کریپتو چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: u.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا