اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شک بنیان‌گذار کاردانو نسبت به بیت کوین

شک بنیان‌گذار کاردانو نسبت به بیت کوین

به گزارش زوم ارز، در مصاحبه ای که اخیرا انجام شد، چارلز هاسکینسون مدیرعامل کاردانو توانایی بیت کوین برای تبدیل شدن به ارز ذخیره ی جهان را زیر سوال برد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حالی که پادشاه کریپتو برتری اول بودن را در اختیار دارد، بنیان‌گذار کاردانو باور دارد که مصرف انرژی افزایشی بیت کوین منجر به افزایش مرکزگرایی خواهد شد. او عقیده دارد که تا زمانی که روش های بهینه تری وجود دارد، دلیلی برای استفاده از پردازش با مصرف انرژی بالا نمی‌بیند.

هاسکینسون این ادعا که هزینه ی بالای تولید منجر به کمبود می‌شود را نمی‌پذیرد و می‌گوید دلیل اصلی آن سیاست اساسی پولی این دارایی و استفاده های آن است:

کوین کده

“اگر شما در نقش یک نقاش واقع شوید و یک نقاشی را با دست بکشید در حالی که دیگری با ماشین قابل انجام است، و هر دوی آن ها شبیه به هم به نظر بیایند، و تقاضا برای هر دو یکسان باشد، تنها تفاوتی که وجود خواهد داشت این است که شما فقط برای یکی تلاش هزار برابر بییشتر از دیگری صرف می‌کنید”.

یک دارایی دیجیتال استاندارد باید قرارداد های هوشمند، استاندارد های متادیتا و سیستم هایی با توان عملیاتی بالا که می‌تواند به میلیون ها تراکنش بر ثانیه دست یابد، ارائه دهد. در حالی که هم‌اکنون بیت کوین هیچ کدام از موارد ذکر شده را نمی‌تواند فراهم کند، هاسکینسون پیش‌بینی می‌کند که ارز دیجیتال پرچمدار قطعا می‌تواند تکامل یابد.

بیشتر بخوانید:  آیا شاهد پذیرش ارز های دیجیتال در آمریکا خواهیم بود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا