صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هیس از حبس در زندان جان سالم به در برد

هیس از حبس در زندان جان سالم به در برد

به گزارش زوم ارز، با به پایان رسیدن جریان پرونده‌ی مرتبط با فعالیت‌های پولشویی صرافی رمز ارز بیتمکس، یکی از چهار دادگاه ناحیه‌ای فدرال در نیویورک، آرتور هیس، مدیرعامل سابق و بنیان‌گذار این صرافی را به 6 ماه بازداشت خانگی و 2 سال تحت مراقبت محکوم کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

24 فوریه، آرتور هیس، در کنار بقیه‌ی هم‌بنیان‌گذاران بیتمکس، بنجامین دلو و ساموئل رید، محکوم به زیر پا گذاشتن قوانین رازداری بانکی شده و اعتراف به عدم موفقیت در تاسیس، بنا گذاری و حفظ یک طرح ضد پولشویی در بیتمکس داشتند.

در روز هفت آپریل، کوین تلگراف گزارش کرد که شش ماه پس از اینکه دادستان‌ها اتهاماتی را به وی نسبت دادند، هیس، به طور داوطلبانه، خود را تسلیم مقامات آمریکا در هاوایی کرد.

بنا به سند اعلام جرم، اسناد دادگاه عمومی و اعلامیه‌های صورت گرفته در دادگاه، هیس پس از پرداخت جریمه‌ی 10 میلیون دلاری در نیویورک، آزاد شد. هرچند، دادستان‌های واحد پولشویی و جرائم تراکنش‌ها، کار آفرینان را محکوم به اجرا نکردن قوانین ضدپولشویی، شامل اجباری نکردن KYC، کردند.

ضمن رد کردن افسانه‌های مرتبط با آسودگی پولشویی با استفاده از رمز ارز، تحلیل جدید بر پتانسیل فناوری بلاکچین و رمز ارز، جهت دنبال کردن جرائم مالی، تاکید دارد.

بیشتر بخوانید:  افزایش پذیرش و کاربرد دوج کوین

در حالی که پروژه‌های متعددی در اکوسیستم رمز ارز، قربانی حملات هدف‌دار شدند، عاملان شرور، زمانی که پای نقد کردن دارایی سرقت شده به میان آید، با دشواری مواجه هستند.

دمیترو ولکاف، مدیر فناوری در صرافی رمز ارز CEX.IO، در صحبت با کوین تلگراف گفت که این باور که رمز ارز معمولا به دست مجرمین استفاده می‌شود منسوخ شده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا