کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول HBAR

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال هدرا هش گراف HBAR

بهترین کیف پول HBAR، تقریباً می توان گفت که امروزه انتخاب کیف پول یک دغدغه بسیار مهم برای افراد تازه وارد می باشد. این افراد همیشه در صدد این هستند که برای ذخیره نمودن رمز ارز های مورد نظر از چه کیف پول هایی استفاده کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با توجه به گسترش حوزه ارز های دیجیتال، امروزه کیف پول های مختلفی وارد بازار شده اند. شما می توانید با استفاده از کمی اطلاعات به راحتی مناسب ترین کیف پول را انتخاب کنید. در این مقاله ما قصد داریم تا به شما کیف پول های ارز دیجیتال HBAR معرفی کنیم. شما می توانید با مطالعه این مقاله به صورت کامل با کیف پول های این ارز آشنا شوید.

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ معرفی کیف پول های این ارز دیجیتال برویم، بهتر است تا کمی درباره این ارز دیجیتال صحبت کنیم تا شما با این ارز نیز آشنا شوید. اگر قصد دارید تا این ارز دیجیتال را بیشتر بشناسید و با آن بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می کنیم که در سایت زوم ارز نام این ارز دیجیتال را جستجو کنید. ما در سایت یک مقاله کامل و جامع درباره این ارز دیجیتال آماده و سپس منتشر کرده ایم. شما پس از مطالعه این مقاله اطلاعات بسیار کاملی می توانید از این ارز دیجیتال به دست بیاورید.

کوین کده

اگر قصد دارید تا اطلاعات کمی نسبت به این ارز به دست بیاورید، می توانید به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید. در این سایت این ارز به صورت کامل بررسی شده است اما درباره تمام بررسی ها هیچ توضیحی ارائه نشده است. در کل شما می توانید از دو راه معرفی شده به صورت کامل درباره این ارز دیجیتال اطلاعات به دست بیاورید.

در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال HBAR در رتبه 36 قرار دارد. همچنین قیمت حدودی این ارز نیز برابر با 0.38 دلار می باشد. لازم به ذکر است که تمام اعداد و ارقامی که در این قسمت گفته می شود، در دقیقه و حتی ثانیه در حال تغییر است. این موضوع باعث می شود زمانی که شما در حال مطالعه این مقاله هستید، اطلاعات گفته شده با اطلاعات موجود همخوانی نداشته باشد. حتماً به این موضوع دقت کنید.

ارز دیجیتال HBAR تقریباً یک ارز نوپا به حساب می آید چراکه تقریباً 2 سال از عمر آن می گذرد. تا کنون این ارز دیجیتال نزدیک یک دلار نیز نشده است. اگر به نمودار سایت کوین مارکت کپ نگاهی بیندازید، آخرین رشد قیمتی این ارز مربوط به چندی پیش می باشد که قیمت این ارز در آن زمان به 0.50 دلار رسید.  یکی از سؤالاتی که می تواند برایتان پیش بیاید این است که کدام صرافی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند؟

لازم به ذکر است که تیم تولید محتوا تحلیل Hbar به صورت هفتگی برای شما انجام می دهد.اگر اهل ترید در مارکت ارز های دیجیتال و کریپتو هستید حتما تحلیل های تیم زوم ارز را دنبال نمایید

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال HBAR

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال HBAR
بهترین کیف پول های ارز دیجیتال HBAR

یکی از سؤالاتی که ممکن است برای افراد مبتدی پیش بیاید این است که بهترین کیف پول ارز دیجیتال HBAR چه کیف پولی است؟ بهتر است شما به دنبال بهترین کیف پول نباشید بلکه به دنبال مناسب ترین کیف پول باشید. در حال حاضر به دلیل گسترش حوزه ارز های دیجیتال و همچنین رقابت در این حوزه، معمولاً اکثر کیف پول ها در تلاش هستند تا بهترین خود را به نمایش بگذارند.

برای انتخاب کیف پول بهتر است شما ابتدا با آن کیف پول ها آشنا شوید و سپس کمی درباره آن ها مطالعه کنید. تقریباً پس از مطالعه می توانید انتخاب خود را انجام دهید. به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً در هنگام آشنایی با یک کیف پول مزایا و معایب آن کیف پول را نیز دنبال کنید چراکه دانستن مزایا و معایب می تواند به انتخاب شما کمک زیادی کند.

برای انتخاب یک کیف پول مناسب نیاز است شما از چندین ویژگی با خبر باشید. ما در ادامه به مهم ترین این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد. شما می توانید با دانستن این ویژگی ها کیف پول های مورد نظرتان را بررسی کنید تا در نهایت بتوانید مناسب ترین را از بین کیف پول های مختلف انتخاب کنید. در صورتی که کیف پول مورد نظر شما یک و یا دو مورد از این ویژگی ها را نداشت، نمی توانیم بگوییم که این کیف پول مناسب نیست چراکه ممکن است آن ویژگی را از یک طریق دیگر فراهم کرده است. به این موضوع پس از مطالعه ویژگی ها دقت داشته باشید. ویژگی های یک کیف پول مناسب عبارت اند از:

 1. رعایت مسائل امنیتی:

رعایت مسائل امنیتی در یک کیف پول بسیار مهم است. در صورتی که یک کیف پول امنیت مناسبی نداشته باشد، کیف پول مورد نظر اصلاً ارزش استفاده ندارد. توسعه دهندگان هر کیف پول باید به صورت کامل مسائل امنیتی را رعایت کنند. حتماً قبل از اینکه کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کنید، از امنیت آن مطمئن شوید. یکی از مسائلی که باید از آن اطلاع داشته باشید این است که آیا کیف پول مورد نظر شما در گذشته دچار حمله های مختلف شده است یا خیر؟

توجه داشته باشید که کیف پول شما باید از ویژگی های امنیتی برخوردار باشد. برای مثال یکی از ویژگی های امنیتی پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی می باشد. لازم به ذکر است که اگر یک کیف پول این ویژگی را نداشت، به این معنی نیست که آن کیف پول امنیت ندارد بلکه ممکن است کیف پول مورد نظر امنیت را از راه های دیگر تأمین کرده باشد. برای مثال تراست ولت یکی از کیف پول هایی است که از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند اما امنیت پایداری دارد.

 1. پشتیبانی از رابط کاربری مناسب:

رابط کاربری مناسب از دیگر ویژگی هایی است که یک کیف پول باید از آن پشتیبانی کند. سعی داشته باشید کیف پولی را انتخاب کنید که رابط کاربری آن مناسب است. هرگز کیف پول با رابط کاربری نامناسب و سخت را انتخاب نکنید. زمانی که کیف پول مورد نظر شما رابط کاربری مناسبی نداشته باشد، ممکن است به دلایل مختلف شما دچار اشتباه شوید و این موضوع ممکن است سبب از دست رفتن سرمایه تان شود.

 1. پشتیبانی از امکانات مختلف:

اینکه کیف پول شما از امکانات متعددی پشتیبانی کند بسیار مهم است. این موضوع می تواند شما را از برنامه های دیگر بی نیاز کند. برای مثال در صورتی که کیف پول مورد نظر شما از صرافی داخلی پشتیبانی کند، دیگر نیازی به استفاده از صرافی ندارد. کیف پول سیف پل یکی از کیف پول هایی است که از صرافی داخلی پشتیبانی می کند. البته ناگفته نماند که صرافی داخلی این کیف پول نسبت به باقی کیف پول ها متفاوت است. اگر به دنبال تفاوت صرافی داخلی این کیف پول هستید حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید چراکه در ادامه درباره این موضوع خواهیم گفت.

 1. پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف:

ممکن است پس از مدتی استفاده کیف پول در کامپیوتر قصد داشته باشید تا در موبایل خود نیز استفاده کنید. به همین دلیل بهتر است کیف پول مورد نظر شما از سیستم عامل های مختلفی پشتیبانی کند. در حال حاضر برخی از کیف پول ها تنها از نسخه موبایل و کامپیوتر استفاده می کنند. اگر جز این‌گونه افراد هستید قطعاً این نوع کیف پول ها مناسب شما نمی باشد.

 1. به‌روزرسانی مدام:

به‌روزرسانی مدام باعث می شود تا کیف پول شما همیشه به‌روز و از مشکلات به دور باشد. همچنین در هر به‌روزرسانی رمز ارز های جدیدی به کیف پول شما اضافه می شود. در صورتی که کیف پول مورد نظر به‌روزرسانی ها کمی دریافت کند، نمی توانید رمز ارز های های مختلف را در کیف پول خود ذخیره سازی کنید و تا حدودی محدود می شوید.

 1. پشتیبانی از رمز ارز های مختلف:

بهتر است کیف پولی را انتخاب کنید که از رمز ارز های مختلفی پشتیبانی کند. این موضوع باعث می شود برای ذخیره چند ارز دیجیتال نیازی به نصب کیف پول های دیگر نداشته باشید. اگر این‌گونه عمل کنید، نظارت بهتری نیز می توانید به حساب خود داشته باشید.


معرفی کیف پول های نرم افزاری HBAR

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal
کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal

احتمالاً نام این صرافی را زیاد شنیده باشید. در زمانی که صرافی بایننس کاربران کشور ایران را تحریم کرد، اکثر افراد به سراغ این کیف پول رفتند چراکه کیف پول سیف پل به صورت مستقیم به صرافی بایننس متصل است. شما می توانید به راحتی از طریق این صرافی اقدام به خرید و فروش رمز ارز های خود در صرافی بایننس کنید بدون هیچ محدودیتی!

اگر علاقه من هستید تا درباره این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید به شما پیشنهاد می کنیم که سری به مقاله اختصاصی کیف پول سیف پل بزنید. در این مقاله می توانید این موضوع را به صورت مستقیم آموزش ببینید و از آن استفاده کنید.

خوشبختانه این کیف پول امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. اگر فردی مبتدی هستید نگران کار با کیف پول سیف پل نباشید چراکه رابط کاربری این کیف پول مناسب است. در صورتی که در هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید می توانید مشکل خود را در بخش کامنت های این مقاله مطرح کنید.

از کیف پول سیف پل شما می توانید در گوشی موبایل استفاده کنید. متأسفانه در حال حاضر این کیف پول نسخه دسکتاپ ندارد و شما نمی توانید در کامپیوتر خود از کیف پول سیف پل استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول CRV

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و قابل قبول
 • پشتیبانی از صرافی داخلی

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi

کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi
کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi

کیف پول کوینومی یکی از کیف پول های مطرح بازار ارزهای دیجیتال می باشد. اگر شما فردی قدیمی در این بازار باشید، قطعاً یا نام این کیف پول را شنیده اید و یا از آن استفاده کرده اید. این کیف پول در کنار رابط کاربری مناسب امکانات متعددی نیز دارد. در کنار تمام این موارد امنیت کیف پول کوینومی نیز مناسب و پایدار است. شما می توانید با اطمینان خاطر از این کیف پول استفاده کنید.

کوینومی یک رابط کاربری فوق العاده ای دارد. هر کاربری با هر دانشی می تواند به راحتی از این کیف پول استفاده کند. شما می توانید کیف پول کوینومی را در سیستم عامل دسکتاپ نیز نصب کنید. اگر قصد استفاده از این کیف پول را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که از منابع معتبر کیف پول کوینومی را دانلود کنید. استفاده از این کیف پول کاملاً رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید. اگر به دنبال یک کیف پول مناسب هستید، کیف پول کوینومی می تواند ” یکی از ” انتخاب های شما باشد. اگر قصد دارید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید حتماً ادامه این قسمت را دنبال کنید.

مزایا:

 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • کیف پول کوینومی در حال حاضر تقریباً معایب خاصی ندارد.
 1. کیف پول رسمی تحت وب MyHbarWallet

کیف پول رسمی تحت وب MyHbarWallet
کیف پول رسمی تحت وب MyHbarWallet

این کیف پول یکی از کیف پول های رسمی ارز دیجیتال HBAR می باشد. اگر به دنبال یک کیف پول اختصاصی هستید می توانید از این کیف پول استفاده کنید. شما تنها می توانید از کیف پول اختصاصی HBAR در حالت وب استفاده کنید. این موضوع ممکن است برای برخی از افراد مناسب نباشد. همیشه گفته ایم که کیف پول های تحت وب به دلیل اینکه به صورت آنلاین فعالیت می کنند امنیت مناسبی ندارند.

متأسفانه این کیف پول رابط کاربری مناسبی ندارد و اگر مبتدی هستید احتمالاً در هنگام استفاده از این کیف پول کمی سردرگم شوید. در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم که یکی از کیف پول های فوق را انتخاب کنید. این گزینه می تواند برای شما کمی مناسب تر باشد.

مزایا:

 • کیف پول رسمی HBAR است

معایب:

 • رابط کاربری مناسبی ندارد
 • امنیت این کیف پول قابل تشخیص نمی باشد اما معمولاً کیف پول های تحت وب امنیت مناسبی ندارند.

معرفی کیف پول های سخت افزاری HBAR

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

این کیف پول جزء کیف پول های معروف سخت افزاری می باشد. احتمالاً نام کمپانی لجر را شنیده اید. کیف پول Ledger Nano S توسط کمپانی لجر تولید و روانه بازار شده است. شما می توانید از این کیف پول سخت افزاری برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید.

خوشبختانه این کیف پول سخت افزاری قیمت مناسبی دارد. اگر به دنبال خرید این کیف پول هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید آن کنید تا گرفتار محصول فیک نشوید.

کیف پول Ledger Nano X که در قسمت بعدی با آن آشنا می شوید، جدید ترین کیف پول سخت افزاری کمپانی لجر می باشد. این کیف پول نسبت به Ledger Nano S جدید تر است و از رمز ارز های بیشتری پشتیبانی می کند. متأسفانه کیف پول Ledger Nano S محدودیت دارد و ممکن است از برخی رمز ارز ها پشتیبانی نکند. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • قیمت مناسب
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معایب:

 • این کیف پول کمی قدیمی است و در آینده به این دلیل آپدیت های کمتری دریافت می کند.
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

همان‌طور که گفتیم این کیف پول نسبت به Ledger Nano S جدید تر است. شما می توانید از این کف پول جدید استفاده کنید. متأسفانه برعکس کیف پول Ledger Nano S، این کیف پول قیمت بالاتری دارد و ممکن است هر فردی نتواند این کیف پول را تهیه کند. اگر به دنبال یک کیف پول مناسب با امکانات مختلف هستید، حتماً این کیف پول را اولویت قرار دهید.

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند و به همین منظور امنیت مناسبی نیز دارد. در کل باید بگوییم که کیف پول های سخت افزاری معمولاً امنیت مناسبی دارند چراکه به صورت آفلاین فعالیت می کنند. اگر به دنبال یک کیف پول هستید که امنیت بسیار بالایی داشته باشد، بهتر است به سراغ کیف پول های نرم افزاری نروید چراکه آن ها مناسب شما نمی باشند.

از این کیف پول می توانید در موبایل و کامپیوتر استفاده کنید. خوشبختانه این کیف پول در کنار تمام امکانات، ظاهر جذابی نیز دارد. شما می توانید از این ظاهر جذاب نیز لذت ببرید. در کیف پول Ledger Nano X صفحه نمایش به صورت کامل تغییر پیدا کرده است. اگر شکل ظاهری کیف پول نیز برای شما اهمیت دارد، شما می توانید با توجه به تصویر های فوق، تفاوت های ظاهری را مشاهده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • امنیت مناسب
 • رابط کاربری مناسب
 • ظاهر زیبا

معایب:

 • کمی قیمت این کیف پول بالا است.

برای آموزش و مطالعه ی بیشتر درمورد کیف پول لجر کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول سخت افزاری Trezor T
کیف پول سخت افزاری Trezor T

این کیف پول نیز همانند کیف پول Ledger Nano X جدید است اما سازنده هر دو متفاوت می باشد. شما می توانید از کیف پول Trezor T برای ذخیره سازی رمز ارزهای مختلف استفاده کنید. این کیف پول نیز همانند دو کیف پول فوق از امنیت بالایی پشتیبانی می کند. شما می توانید با اطمینان رمز ارز هایتان را در کیف پول خود ذخیره سازی کنید.

امکان استفاده از کیف پول Trezor T‌ در سیستم عامل های مختلف برقرار است. شما می توانید در سیستم عامل های اندروید، ای او اس، ویندوز از کیف پول Trezor T استفاده کنید. خوشبختانه نرم افزار کیف پول رابط کاربری مناسبی دارد. اگر فردی مبتدی هستید نگران استفاده از این کیف پول نباشید چراکه می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

در صورتی که در هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید، مشکل خود را در بخش کامنت ها برای ما بنویسید. توجه داشته باشید که این کیف پول یک نسخه قدیمی تر نیز دارد. احتمالاً نام کیف پول Trezor One را شنیده اید. کیف پول Trezor One نسبت به Trezor T کمی قدیمی تر است. اگر به دنبال یک کیف پول جدید هستید، باید Trezor T را انتخاب کنید. در ادامه قصد داریم تا مزایا و معایب این کیف پول را با شما به اشتراک بگذاریم تا بهتر بتوانید با این کیف پول آشنا شوید. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا اطلاعات بیشتری از این کیف پول به دست بیاورید می توانید به سایت زوم ارز مراجعه کنید و با جستجوی نام این کیف پول به سراغ مقاله اختصاصی کیف پول سخت افزاری Trezor T بروید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا

نگاهی جامع به کیف پول های ارز دیجیتال HBAR

نگاهی جامع به کیف پول های ارز دیجیتال HBAR
نگاهی جامع به کیف پول های ارز دیجیتال HBAR
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول سیستم عامل کیف پول
1 Safepal نرم افزاری موبایل
2 Coinomi نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
3 MyHbarWallet نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
4 Atomic نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
5 Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
6 Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
7 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
8 Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
9 Trezor One سخت افزاری موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک کیف پول های HBAR

اینفوگرافیک های کیف پول hbar
اینفوگرافیک های کیف پول hbar

سخن آخر درباره ی کیف پول های  هدرا هش گراف HBAR

همان‌طور که در این مقاله مطالعه کردید، ما سعی داشتیم تا به بهترین شکل کیف پول های HBAR را به شما عزیزان معرفی کنیم. لازم به ذکر است که اگر قصد انتخاب کیف پول دارید، حتماً به ویژگی های گفته شده دقت کنید چراکه رعایت این مسائل می تواند در انتخاب شما تأثیرگذار باشد. اگر در رابطه با هر کیف پولی که به شما معرفی شد نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از دو راه اقدام کنید.

 1. مراجعه به پست اختصاصی کیف پول مورد نظر ( برای دسترسی به این مقاله کافی است نام کیف پول مورد نظر خود را در سایت زوم ارز جستجو کنید. )
 2. شما می توانید سؤالات خود را درباره مشکلات مربوط به کیف پول ها را در کامنت های این مقاله مطرح کنید تا در اولین فرضت به آن پاسخ داده شود.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید می توانید با مراجعه به اینستاگرام سایت زوم ارز، سؤال خود را به صورت آنلاین از کارشناسان مجموعه بپرسید. ممنون که تا پایان مقاله کیف پول های HBAR همراه ما بودید.

ممنون که تا پایان مقاله “بهترین کیف پول HBAR” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا