اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

رئیس دفتر رئیس‌جمهور: مانع فعالیت استارت‌آپ‌های مخل در نظام مالی کشور شوید

رئیس دفتر رئیس‌جمهور: مانع فعالیت استارت‌آپ‌های مخل در نظام مالی کشور شوید

به گزارش زوم ارز و به نقل از پیوست، طبق نامه‌ای که از طریق شبکه‌های مجازی منتشر شده، رونوشت این نامه برای وزیر اقتصاد، وزیر صمت و معاون علی و فناوری ریاست جمهوری نیز ارسال شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این نامه از آن رو برای معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری ارسال شده که در جلسه هیات دولت در ۲۳ آبان رئیس‌جمهور، ابراهیم رئیسی مقرر کرده بود تا تخلفات استارت‌آپ‌ها و مسائل مربوط به آنها از سوی معاونت حقوقی و در کارگروهی مورد بررسی قرار گیرد.

در دوره ریاست‌جمهوری روحانی، دولت دوازدهم، نیز مقرر شده بود تا موضوع تخلفات استارت‌آپ‌ها در معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری مورد بررسی قرار گیرد تا هر کدام از دستگاه‌های دولتی خود به صورت مجزا درخواست فیلتر یا محدودیت در ایجاد کسب‌وکارهای نوآور را به قوه قضائیه ندهند.

کوین کده

حال در این نامه مسئول دفتر ریاست‌جمهوری، غلامحسین اسماعیلی، به صورت مستقیم از معاون حقوقی ریاست‌جمهوری، محمد دهقان، درخواست کرده است مانع فعالیت استارت‌آپ‌هایی شوند که اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور ایجاد می‌کنند.

در این نامه هیچ اشاره‌ای به نام استارت‌آپ‌ها یا حوزه خاص فعالیت آنها نشده است، اما به نظر می‌رسد صرافی‌های رمزارزی در صف اول این برخورد قرار خواهند گرفت. همچنین استارت‌آپ‌های فعال در حوزه ارز نیز ممکن است مشمول این نامه شوند.

بیشتر بخوانید:  آیا سوددهی دوج کوین و شیبا اینو به پایان رسیده است؟

طی روزهای گذشته فشار روی استارت‌آپ‌ها افزایش پیدا کرده و همین امر موجب اعتراض از سوی این کسب‌وکارهای نوآور در فضای مجازی شده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  Peyvast


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا