اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

با آدرسی که 51 درصد از کل شیبا اینو را در اختیار دارد آشنا شوید

با فردی که 51 درصد از کل شیبا اینو را در اختیار دارد آشنا شوید

به گزارش زوم ارز، توزیع وجوه آلت کوین های کوچک همیشه محل بحث کاربران است و این اتفاق مخصوصاً زمانی رخ می‌دهد که اکثریت عرضه تنها توسط یک کیف پول نگهداری می‌شود و پس از اینکه کاربران متوجه شدند که 72 درصد از کل عرضه شیبا اینو را در اختیار دارند آشوبی به پا شد و جالب تر اینکه بدانید تنها یک کیف پول 51 درصد از کل عرضه آن را در اختیار دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حل این مسئله بسیار ساده است چرا که کیف پولی که 410 تریلیارد واحد توکن شیبا اینو در اختیار دارد یک آدرس کیف پول سوخته است و برای حذف بخشی از عرضه در گردش این رمز ارز ایجاد شده است.

هیچکس قادر به دسترسی به این کیف پول نیست و از این رو وجوه ارسالی به آنجا واجد شرایط بازپرداخت یا استفاده نیستند و بزرگترین تراکنش مربوط به این کیف پول مدتی پیش از سوی ویتالیک بوترین صورت گرفت و در آن زمان وی که حجم زیادی از توکن های شیبا اینو را در اختیار داشت آنها را به این کیف پول ارسال کرد و سوزاند.

کوین کده

بخشی از توکن ها به یک بنیاد خیریه در هند اهدا شد و بخشی دیگر از سوی بنیانگذار اتریوم سوزانده شد تا شبکه را پایدار و غیرمتمرکز نگه دارد.

بیشتر بخوانید:  بازار اهمیتی به توییت های ایلان ماسک نمی‌دهد

اگرچه این کیف پول 51 درصد کل شیبا اینو های در گردش را تشکیل می‌دهند اما 21 درصد باقی مانده نیز معامله گران خرد نیستند و در لیست بزرگترین آدرس ها، کیف پول های صرافی در جایگاه پنجم و ششم قرار دارند.

کیف پول صرافی بایننس در حال حاضر 37 تریلیارد شیبا اینو در اختیار دارد و کیف پول صرافی Crypto.com نیز دارای 25 تریلیارد از این توکن را در اختیار دارد.

نظر شما درباره این رمز ارز چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا