اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

چه کسی مقصر کاهش قیمت بیت کوین است؟

چه کسی مقصر کاهش قیمت بیت کوین است؟

به گزارش زوم ارز، تحلیلگران گلس نود توضیح دادند که چه کسی مقصر عملکرد کم رنگ و نامطلوب بیت کوین است و در ادامه خبر به بررسی آن می‌پردازیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یوهانس تحلیلگر زنجیره ای که با نام @ultravirtu فعالیت می‌کند در توییتر به مقایسه فعالیت معامله گران آسیایی، اروپایی و آمریکایی در بازار های بیت کوین در سال های اخیر پرداخته است.

بنا به گفته های وی، بر اساس داده های زنجیره ای گلس نود، میزان فروش عظیم آسیا یکی از محرک های اصلی رکود فعلی قیمت بیت کوین است.

کوین کده

در عین حال، بنظر می‌رسد انگیزه این کاتالیزور با گذشت زمان در حال کاهش است و عامل مخالف که از سوی تریدر های آمریکایی و اروپایی هدایت می‌شود در عوض قدرت بیشتری پیدا می‌کند.

همانطور که پیش از این از سوی تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی گزارش شد، در مارچ 2021، قدرت فروش نیز از جلسات بازار آسیا حاصل شد و آنها پنجشنبه سیاه یعنی روزی که بیت کوین با کاهش قیمت 50 درصدی مواجه شد را رقم زدند.

تحلیلگران بلومبرگ این نظریه این را بر اساس تجزیه و تحلیل های خود از سطوح پایین و اوج روزانه در جلسات اوایل ماه مارچ منتشر کردند.

بیشتر بخوانید:  افت قیمت دوج کوین پس از حضور ایلان ماسک در برنامه SNL

هم اکنون بیت کوین با 2.2 درصد افزایش قیمت طی شبانه روز اخیر مواجه شده و در سطح قیمت 47632 دلار معامله می‌شود و ارزش کل بازار ارز های دیجیتال نیز طی همین مدت افزایشی 2.6 درصدی یافته و در سطح 2.35 دلار قرار دارد.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به تریدر های چینی چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا