اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هستر پیرس: برای حذف کردن بیت کوین باید اینترنت را خاموش کنید!

salamcrypto

هستر پیرس که به مادر دنیای ارز های دیجیتال معروف است در جریان کنفرانس مجازی MarketWatch گفت که هرگونه تلاشی برای ممنوعیت بیت کوین از سوی دولت احمقانه خواهد بود.
پیرس گفت:
من فکر می‌کنم که ما خیلی زود از نقطه توانایی جلوگیری رشد بیت کوین گذر کردیم و در حال حاضر برای ممنوعیت بیت کوین باید اینترنت را در تمام جهان خاموش کنیم و به غیر از آن من راهی برای این کار نمی‌بینم. مطمئناً می‌توانید برای جلوگیری از رشد آن تلاش کنید ولی این اقدام احمقانه خواهد بود و شما تونایی متوقف کردن روند معاملات بیت کوین بین مردم را نخواهید داشت.
هستر پیرس این سخنان را در پاسخ به سخنان ری دالیو که یکی از سرمایه گذاران مطرح و میلیاردر بازار و بنیان گذار Bridgewater Associated  که گفته بود احتمال زیادی وجود دارد که دولت های سراسر چهان بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال را ممنوع کنند.
با این حال طبق گفته های پیرس مسئله اصلی مقامات ممنوعیت بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال نیست بلکه آنها به دنبال یافتن روشی برای تنظیم مقررات هستند که هم تولید کننده باشد و هم محدودیتی را به دنبال نداشته باشد.
وی افزود:
من متوجه شدم که کشور های دیگر رویکرد سازنده تری را در مورد بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال اتخاذ کرده اند، ما باید بهتر عمل کنیم و من با حضور رییس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار بخاطر اینکه ولی شناخت عمیقی از این بازار دارد خوشبین هستم، ما می‌توانیم با همکاری یکدیگر یک چارچوب نظارتی خوب ایجاد کنیم.
پیرس در پایان سخنان خود به این نکته اشاره کرد که وی اطلاعی در مورد زما راه اندازی صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده ندارد.

بیشتر بخوانید:  جا به جا شدن 769 میلیون دلار بیت کوین توسط موسسه ها

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoSlate


گزیده اخبار

 

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا