اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

برگزاری اولین جلسه دادگاه ریپل

salamcrypto

ریپل ثابت کرد که سازمان بورس آمریکا موفق نشده است که به خوبی به صرافی ها در مورد وضعیت امنیتی ریپل هشدار بدهد.
در اولین جلسه دادگاه که امروز برگزار شد، متیو سلیمان وکیل مدیرعامل ریپل یعنی برد گارلینگهاوس ادعا کرد که سازمان بورس آمریکا نتوانسته به خوبی فعالان بازار از جمله صرافی ها در مورد اوراق بهادار بودن یا نبودن ریپل هشدار بدهد.
” ما پیش تر در روند تأمین دلیل متوجه شدیم که کمیسیون بورس و اوراق بهادار اواخر سال 2019 با برخی از فعالان حرفه ای بازار از جمله صرافی ها صحبت کرده است. و ظاهراً به آنها اعلام نکرده که به عقیده این کمیسیون، توکن های ریپل اوراق بهادار یا قرارداد های سرمایه گذاری هستند. با پیش رفتن این پرونده بار دیگر ثابت شد که ریپل نمی‌تواند یک اوراق بهادار باشد و اوراف بهادار نخواهد بود.”
مدیران ریپل درخواستی مبنی بر رد شدن پرونده به دادگاه ارائه کرده اند.
به گفته سلیمان، گارلینگهاوس پیش از این نیز درخواست رد شکایت ارائه شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا را ارائه داده است.
سازمان بورس به گارلینگهاوس اتهام زده بود که این فرد خرید و فروش ریپل را تشویق و حمایت می‌کرده است، سالومون این مسئله را رد کرد و بر این مسئله که گارلینگهاوس هیچ اطلاعی از این موضوع که ریپل می‌تواند به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری طبقه بندی شود نداشته است پافشاری می‌کرد.
” سازمان بورس بر خلاف ادعایی که دارد، عمل می‌کند. آقای گارلینگهاوس نمی‌دانست که ریپل می‌تواند یک قرارداد سرمایه گذاری باشد.”
پل ویس مارتین وکیل مدیرعامل سابق ریپل یعنی کریس لارسن است و به این موضوع اشاره کرد که موکل خود نیز خواهان رد شدن شکایت سازمان بورس است.
سازمان بورس آماده است تا در برابر حملات ریپل از خود دفاع کند.
جرارد تنریرو و جان دنیلز و تعداد دیگری وکیل که نماینده سازمان بورس هستند اظهار داشتند که ریپل توسط مدیران این شرکت به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری پیشنهاد و فروخته شده است. یکی از مسئولان سازمان بورس به آنالیسا تورس قاضی فدرال
اعلام کرد که احتمال ثبت دادخواستی برای مقابله با دفاعیه ریپل زیاد است. اندرو جی سرسنی وکیل شرکت ریپل هم این کمیسیون را متهم کرده است که آنها سعی دارند در روند تأمین مدارک اختلال ایجاد کنند.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  نکات کلیدی از آخرین کنفرانس ریپل و سازمان بورس آمریکا

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا