کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول ترون tron | آموزش ویدیویی 🎥 نصب و ثبت نام و کار با کیف پول ترون ولت

salamcrypto

آموزش ساخت کیف پول ترون (Tron Wallet) ، در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم تا برای خود یک ترون ولت یا همان کیف پول ترون (Tron Wallet) ایجاد کنید. شما می توانید کیف پول خود را هم روی تلفن همراه (TronLink)، هم روی مرورگر کروم (TronLink) که یک افزونه می باشد، و هم کیف پول تحت وب (TronScan) ایجاد کنید. که باعث می شود به راحتی و هر کجا به کیف پولتان دسترسی داشته باشد.

همچنین می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور ترون های خود را در کیف پول ترونی که ساخته اید نگهداری کنید. و شما را با قابلیت های متنوع این کیف پول مانند فریز کردن دارایی ها و رای دهی در شبکه ترون آشنا می کنیم.

قبل از آموزش راه اندازی کیف پول ترون لینک شما را با تعدادی از کیف پول های دیگر ارزدیجیتال ترون آشنا می کنیم.در ابتدا ارز ترون میتنی بر بلاکچین اتریوم بود و طبیعتا در کیف پول های اتریوم ذخیره سازی می شد .اما اکنون ترون دارای بلاکچین اختصاصی است.و بنابراین کیف پول هایی که از این ارزپشتیبانی می کنند متفاوت تر نسبت به قبلا هستند.

انواع کیف پول ترون

همانطور که می دانید کیف پول ها به پنج دسته کیف پول های سخت افزاری ، کیف پول های موبایلی ، کیف پول های کاغذی ،کیف پول دسکتاپ و کیف پول های تحت وب تقسیم می شوند.در ادامه به شرح هر یک می پردازیم.

انواع کیف پول سخت افزاری ترون

کیف پول های سخت افزاری به جهت ذخیره سازی آفلاین کلید خصوصی دارای امنیت بالایی هستند از این رو برای سرمایه گذاری های بلند مدت روش نگهداری مطمئنی هستند.از جمله کیف پول های سخت افزاری که از ارزدیجیتال ترون پشتیبانی می کنند عبارتند از : لجر نانو اس ledger nano s و لجر نانو ایکس ledger nano x

کیف پول های موبایلی ترون

به منظور دسترسی بهتر و راحت تر کاربران کیف پول های موبایلی طراحی شدند.این کیف پول ها به صورت یک اپلیکیشن روی دستگاه های موبایل نصب شده و اکثر امکانات نسخه دسکتاپ کیف پول ها را در اختیار کاربران قرار می دهند.از جمله بهترین کیف پول های موبایلی که از ارزدیجیتال ترون پشتیبانی می کنند می توان از کیف پول کوینومی ،تراست و ترون بلاکز نام برد.

کیف پول کاغذی ترون

کیف پول های کاغذی یک برگه کاغذ هستند که کلید های خصوصی کاربر را روی یک کاغذ اجرا می کنند و می توان از آن ها پرینت گرفت و نگهداری کرد.با مراجعه به سایت www.tronpaperwallet.org می توانید یک کیف پول کاغذی ترون ایجاد کنید.

کیف پول دسکتاپ ترون

بعضی کیف پول های دسکتاپی به صورت یک افزونه به مرورگر اضافه می شوند و بعضی نیز مانند یک نرم افزار قابلیت بارگیری دارند.تنها کیف پول دسکتاپی که از ارزدیجیتال ترون پشتیبانی می کند کیف پول اکسودوس می باشد.

کیف پول های تحت وب

این کیف پول ها به صورت آنلاین و در بستر اینترنت هستند.از این رو برای نگهداری طولانی مدت سرمایه دیجیتالی اصلا توصیه نمی شوند چراکه همواره ریسک هک شدن به دلیل آنلاین بودن وجود دارد.با این حال ترون اسکن کیف پول تحت وب ارزدیجیتال ترون محسوب می شود.اگر علاقمند به استفاده از آن هستید بهتر است که به سایت رسمی tronscan.org مراجعه کنید.

 


آموزش ویدیویی کار با کیف پول ترون لینک TeronLink

 

 


آموزش ساخت کیف پول ترون لینک (TronLink Wallet) بر روی تلفن همراه

مطابق تصاویر زیر برای دانلود ترون لینک بر روی گوشی، ابتدا به سایت (www.tron.network) مراجعه کرده و متناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود نرم افزار را دانلود کنید.

آموزش ساخت کیف پول ترون به روی موبایل

 

آموزش ساخت کیف پول ترون برای نسخه اندروید و ios


این آموزش برای نسخه اندروید این برنامه ارائه شده است، اما تفاوتی بین نسخه ios و اندرویدی آن وجود ندارد.

پس از نصب نرم افزار TronLink  تصویری که در پایین مشاهده می کنید ایجاد می شود.

برای ایجاد کیف پول جدید «Create Account» و برای بازیابی کیف پول باید روی «Import Account» کلیک کنید.

اموزش ایجاد کیف پول ترون


در صفحه بعد قوانین و شرایط ذکر شده است و باید مطالعه کنید. از مهمترین مواردی که در این بخش به آن اشاره شده، عدم امکان بازیابی کیف پول در صورت فراموش کردن رمز عبور، کلید خصوصی(Private Key) . یا عبارت یادآور(Seed) است.

قوانین و شرایط ساخت کیف پول ترون


نام گذاری کیف پول

در این مرحله برای کیف پول خود یک نام انتخاب کنید.

نام گذاری کیف پول ترون


پس از آن باید یک گذرواژه انتخاب کنید، تا جایی که ممکن است گذرواژه ای را انتخاب کنید، شامل موادری باشد که در تصویر پایین ذکر شده باشد. و همچنین باید دقت داشته باشید که TronLink این گذرواژه را ذخیره نمی کند، پس در حفظ و نگهداری آن بسیار دقت کنید.

تعیین پسورد برای کیف پول ترون


در مرحله بعد، باید رمز عبوری که انتخاب کرده بودید را دوباره وارد کرده و Carry out را فشار دهید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که گذرواژه شما برای رمز نگاری کردن کلید خصوصی شما، انتقال ترون و استفاده از قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.


در این مرحله نرم افرار به ما می گوید که از یادآور(mnemonic) نسخه پشتیبان تهیه کنید. و در جایی امن قرار دهید، به این خاطر که یادآور در TronLink کلید خصوصی ما می باشد و اگر کسی غیر از شما به آن دسترسی پیدا کند می تواند کیف پول شما را خالی کند.

آموزش تهیه نسخه پشتیبان از کیف پول ترون


در مرحله بعد به ما 12 عبارت یاد آور نمایش می دهد که باید آن ها را یادداشت کنید.

ما از شما می خواهیم که اسکرین شات نگیرید به این خاطر که که اگر کسی به تلفن همراه شما نفوذ کند می تواند به کلید خصوصی شما دسترسی پیدا کند، برای همین حتما این عبارات را یادداشت کنید.

12 عبارت یاداور برای کیف پول ترون


حال باید عبارت مربوطه متناسب با شماره ای که گفته می شود انتخاب کنید و روی Carry out کلیک کنید، البته دوبار از شما این پرسش انجام می شود.


ورود به کیف پول

در مرحله بعد شما وارد کیف پول خود خواهید شد.

در اینجا به برسی گزینه هایی که در کیف پول تعبیه شده خواهیم پرداخت و هر کدام را جداگانه به شما دوستان آموزش می دهیم.

در صفحه ی پیش رو، در تب Assets (دارایی ها) واقع در پایین صفحه، می توانید گزینه های دریافت(Receive)، ارسال(Send)، فریز کردن/از فریز درآوردن(Freeze/Unfreeze)، رای(Vote) و افزودن دارایی(Add assets) را مشاهده کنید.

آموزش ورود به کیف پول ترون


اگر روی گزینه ی دریافت کلیک کنید، با تصویر زیر مواجه خواهید شد. در اینجا آدرس و QR کد مربوط به کیف پولتان را مشاهده می کنید، شما می توانید این آدرس را کپی کرده و برای فرستنده ارسال کنید.

QR کد کیق پول ترون


همچنین اگر قصد ارسال ترون خود را دارید، روی گزینه Send (ارسال) بزنید، که با صفحه پایین مواجه می شوید، سپس آدرس(Public Key)گیرنده، نوع توکن مورد نظر و میزان توکن ارسالی را نوشته و سپس روی گزینه Send کلیک کنید.

آموزش ارسال توکن با کیف پول ترون


پس از آن هنگامی که روی آیکن فریز و از فریز در آوردن کلیک کنید، به صفحه مربوطه زیر مواجه می شوید.

در تب Freeze می توانید به هر میزانی که تمایل دارید ترون فریز کنید. در عوض به جای آن به انتخاب خودتان انرژی یا پهنای باند دریافت کنید. در کادر پایین هم مقدار منبعی که به شما اختصاص پیدا میکند نمایش داده می شود. همچنین در کادر پایین می توانید آدرس کیف پولتان را مشاهده نمایید. تب Unfreeze نیز برای از حالت در آوردن توکن های فریز شده می باشد.

بیشتر بخوانید:  کیف پول پولکادات Polkadot | معرفی بهترین کیف پول های پولکادات


 

همچنین با کلیلک بر روی گزینه ی Add Asset نیز می توانید توکن هایی با استاندارد های مختلفی از قبیل TRC-10 و TRC-20 اضافه کنید. و همچنین اگر وارد تب Market شوید می توانید آخرین قیمت و تغییرات جف ارزهای بر بستر ترون را پیگیری کنید.

در اینجا اگر روی آیکون کیف پول، در بالای صفجه کلیک کنید؛

وارد کردن توکن با استانداردهای متفاوت در کیف پول ترون


هنگامی که روی آیکون کیف پول کلیک کنید، با صفحه زیر روبه خواهید شد.

حال می توانید کیف پول ایجاد(Create) و یا وارد(Import) کنید.


اگر روی تب Discover(کشف کردن، یافتن) کلیک کنید، صفحه ای به نام DAPP ایجاد می شود، در این صفحه می توانید به برنامه های غیرمتمرکز ترون دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به برنامه های غیر متمرکز کیف پول ترون


هنگامی که روی تب پروفایل یا همان Me کلیک کنید، می توانید به گزینه های تاریخچه تراکنش ها، پشتیبانی، اعلامیه ها، لینک های گروه های موجود در تلگرام، وی چت و تویتر و همچنین تنظیمات و نسخه برنامه را مشاهده کنید.

پروفایل و اطلاعات درون آن در کیف پول ترون


تنظیمات

اگر در تب Me رو Settings کلیک کنید با صفحه زیر روبرو می شوید که در این جا با مواردی همچون زبان(Language)، واحد پول(Currency)، تنظیمات نود شبکه(Node Setting)، اطلاعات توسعه دهنده(Developer Options)، ابزارهای تبدیل(Conversion Tools) و هم چنین مرورگر DAPP را مشاهده می کنید.

آموزش تنظیمات کیف پول ترون


و با مراجعه به Node Setting شما امان تغییر آی پی و پورت فول نود و سالیدیتی (Solidity) را خواهید داشتو می توانید به نودی که می خواهید متصل شوید.

تنظیمات Node در کیف پول ترون


با کلیک روی اسم کیف پولی که خود ساختید در تب Asset تصویر زیر برای شما ایجاد می شود. این صفحه که اسم آن My Wallet می باشد شامل مواردی همچون آدرس کیف پول،امضای چندگانه، معامله که باید امضا شود، نام کیف پول، رمز کیف پول، پشتیبان گرفتن از عبارت بازیابی، پشتیبانی گرفتن از Keystore، پشتیبانی گرفتن از کلید خصوصی می باشدو همچنین شما می توانید با استفاده از آخرین گزینه ی موجود در صفحه کیف پول، کیف پول خود را حذف کنید.

صفحه my wallet در کیف پول ترون


آموزش ساخت کیف پول ترون TeronWallet

 

 


آموزش ساخت کیف پول ترون لینک (TronLink Wallet) بر روی افزونه کروم

برای این که ترون لینک را روی افزونه ی کرون خود داشته باشیم به همان سایت و مسیری که برای دانلود نرم افزار ترون لینک رفته و افزونه ی آن را روی کروم ایجاد و نصب می کنیم.

هنگامی که افزونه ترون لینک بروی کروم شما ایجاد شد. یا این صفحه روبرو می شوید. اگر بخواهیم کیف پولی جدید ایجاد کنیم روی Create کلیک می کنیم.

اگر بخواهیم کیف پولی که قبلا ایجاد کردیم را بازیابی کنیم روی گزینه ی Restore کلیک می کنیم، که در اینجا ما می خواهیم این کار را انجام دهیم و کیف پولی که از قبل به نام HShWallet در ترون لینک تلفن همراه ایجاد کردیم در اینجا بازیابی کنیم.

و اگر کیف پول سخت افزاری داریم و می خواهیم بین کیف پول نرم افزاری با کیف پول سخت افزاریمان ارتباط ایجاد کنیم بر روی Hardware کلیک می کنیم.

آموزش ساخت کیف پول ترون روی chrome


هنگامی که روی Restore کلیک کردیم با تصویر زیر مواجه می شویم که از ما اسم کیف پولی که ایجاد کردیم خواسته می شود.

همانطور که مشاهده می کنید ما نام کیف پولی در تلفن همرا ایجاد کردیم نوشتیم. در اینجا روی Continue کلیک می کنیم و به صفحه بعد انتقال پیدا خواهیم کرد.


بازیابی کیف پول

در این صفحه ما سه نوع انتخاب روش برای بازیابی کیف پول خود مشاهده می کنیم. که به ترتیب:

Mnemonic phrase = در اینجا ما می توانیم کلمات یادآور که به ما 12 کلمه یاد آور داده بود را وارد کنیم و به کیف پول خود دسترسی پیدا کنیم.

Private Key = در اینجا می توانیم کلید خصوصیمان را کپی کرده و در اینجا بزنیم و کیف پولمان را بازیابی کنیم.

Import Keystore Files = و همچنین می توانیم فایل Keystore مان را در اینجا قرار دهیم و کیف پولمان را بازیابی کنیم.

آموزش بازیابی کیف پول ترون


 

حال ما در این جا وارد کیف پولمان شده ایم. در این صفحه می توانیم دریافت و ارسال ترون را انجام دهیم. همچنین پهنای باند و همچنین انرژی ای که می توانید با فریز کردن ترون هایتان بدست آورید هم مشاهده می کنید.


حال می خواهیم تمام سربرگ بالا را برای شما شرح بدهیم.

اگر روی گزینه‌ی تنظیمات کلیک کنید که با شماره 1 مشخص کردیم، تعویض نود به شبکه‌ی اصلی و آزمایشی، اضافه کردن نود شامل فیلدهای نام نود، آدرس نود کامل، آدرس نود سالیدیتی (Solidity) و سرور، انتخاب ارز رایج، زبان، قفل شدن خودکار و خارج شدن را ماهده خواهید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        هنگامی که روی شماره 2 Refresh کلیک کنید حساب کیف پولتان مجدد بارگذاری می‌شود.

هنگامی که روی شماره 3 Lock کلیک کنید، اگر از حساب خود خارج ‌شوید، برای ورود مجدد، باید دوباره رمز عبور خود را وارد کنید.

هنگامی که روی شماره 4 Dapp کلیک کنید به صفحه‌ی صرافی غیرمتمرکز ترون هدایت می‌شوید و می‌توانید به معامله‌ بپردازید.

هنگامی که روی شماره 5 Connect to hardware wallet کلیک کنید از شما می خواهد که کیف پول سخت افزاریتان را متصل کنید.

هنگامی که روی شماره 6 Exchange کلیک کنید به سایت poloniex.org هدایت می شوید که صرافی اصلی ترون می باشد.

هنگامی که روی شماره 7 Website به صفحه‌ی لینک‌های دانلود کیف پول برای ای او اس، اندروید و افزونه‌ی کروم هدایت می‌شوید.


اگر روی گزینه‌ی سه خطی ای که در نصویر مشخص کردیم کلیک کنید، گزینه‌های پیش روی شما به ترتیب مدیریت دارایی، فریز کردن و از فریز در آوردن، رأی‌دهی،چند امضایی،تغییر نام اکانت، بدست آوردن اطلاعات حساب شخصی شما، جزییات حساب و حذف حساب خواهند بود.

سخن پایانی

همان‌طور که می‌دانید، انتخاب های زیادی مانند کیف پول‌های سخت افزاری، تلفن همراه، دسکتاپ و افزونه‌‌ی مرورگر را برای انتخاب در پیش رو دارید. برای افرادی که به دنبال امن‌ترین کیف پول‌های دیجیتالی هستند، چندین کیف پول محبوب وجود دارد.

قبل از انتخاب کیف پول، توصیه می کنیم که به وب‌سایت ترون رفته و از میان کیف پول‌های دیجیتال رسمی این ارز که منتشر شده است به انتخاب نمایید. کیف پول‌های خطرناکی هم موجود هستند که هکرها با استفاده از آن‌ها می توانند به راحتی به کلید خصوصی شما دست پیدا کنند و سرمایه‌هایتان را به سرقت ببرند که باید در این خصوص خیلی احتیاط کنید. در انتها می‌توان گفت از هر کیف پولی که می خواهید استفاده کنید، تدابیر امنیتی از جمله پشتیبان‌گیری از عبارت Seed و محافظت از رایانه‌تان در مقابل بدافزارها را حتماً در نظر بگیرید.

 

        یدواریم آموزش ساخت کیف پول ترون (teron wallet)  مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.


بیشتر بخوانید

حسین شاه محمدی

دانشجوی کامپیوتر | بازی ساز | برنامه نویس | علاقه مند به حوزه ای تی و ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

‫70 دیدگاه ها

 1. سلام فرق DAPP ترون ولت با main چیه؟ و اینکه کدوم کارمزد کمتری در نقل و انتقالات میگیره ؟

 2. سلام عصر بخیر
  متاسفانه کیف پول ترون ولت من توسط یه شخصی خالی میشه و مدام برداشت میزنه
  میخوام بدونم راهی هست که بتونم دسترسی شو از بین ببرم؟

  1. سلام
   احتمالا این شخص کلید عمومی و خصوصی شمارا در اختیار داره ، پیشنهاد می کنم یا تمام رمز عبور های مربوط به کیف پول خود را عوض کنید هرچند ممکن است که کلمات بازیابی کیف پول شما را داشته باشد و در این صورت فایده ای نداردبهتر است موجودی کیف پول را برداشت و یک کیف پول جدید بسازید.

  2. سلام
   ***دوستان خيلي سوال كردن درمورد اخذ ترون رايگان***
   برای دریافت 600 ترون رایگان حدود يك ميليون و هشتصد هزار تومان
   و زیر مجموعه قوی از روش زیر استفاده کنید
   برنامه رو نصب کنید توی قسمت پایین صفحه روی me بزنید
   بعد از منو گزینه friend invitation رو بزنید
   سپس قسمت بالا صفحه گزینه زرد رنگ Claim rewards رو بزنید
   و تو کادر وسط صفحه کد mFz4 وارد کنید
   به بزرگ و كوچك بودن كلمات دقت كنيد و از ف ي ل ت ر ش ك ن استفاده كنيد
   پرسود باشيد…

 3. سلام چند روز هست ک کیف پول ترون ولت ایجاد کردم و مقداری ترون و بیت ترونت در آن نگهداری می کنم و مقداری نیز سرمایه گذاری کردم.
  ارزها را طی چند مرحله خریدم و دواکانت ایجاد کردم اما مشکلی داشتم ک مبالغ ترون یک جا جمع نمی شد و ترون در دو اکانت بود برای تجمیع آنها اکانت ها را حدف و مجددا ترون ولت را نصب کردم الان بیت ترونت وجود ندارد و هر کاری کردم نتوانستم آن را باز یابی کنم لطفا راهنمایی بفرمائید. متشکرم

   1. سلام من می‌خوام ارز موجود در ترون لینک رو به صرافی انتقال بدم ولی آدرس صرافی رو که وارد میکنم اینطور مینویسند
    Account is not activated an additional consumption…

  1. سلام خسته نباشید
   بنده در ترون لینک trx رو با jst چینج کردم ولی با وجود داشتن پهنای باند دیگه نمیتونم به trx تغییرش بدم علتش چی میتونه باشه؟؟؟؟

 4. سلام امکان تبدیل ترون به توکن بی تی تی در نرم افزار ترون لینک وجود دارد؟ اگر امکان دارد راهنمایی کنید ممنون

 5. سلام 2روز است میخوام از بانک اف ترون انتقال بدم به ترون لینک اما هیچ اتفاقی نمیفته در ترون لینک هم ترون برای کارمزد دارم حتی مقدار کمی هم هر بار کسر میشه اما انتقال پیدانمیکنه ترون هام به نظرتون مشکل از پهنای باند و انرژی میتونه باشه؟انرژِی صفره پهنای باند هم مقدار کمیه

 6. با سلام از سایت بیدارز ترون خریداری کردم اما دنبال کیف پول ارز دیجیتال هستم که ترون را در آن ذخیره کنم همین کیف پولی که بهش اشاره کردید پیشنهاد میکنید برای من….این سوالو میپرسم تازه شروع کردم
  ممنون میشم پاسخ دهید
  با تشکر..

 7. سلام یکی از دوستان من 20200 ترون توسط همکارش خریده که 50ترونش را تو کیف پولش فریز کرده و میگه هفته‌ای 20تا 40 ترون توی کیف پول برایش ترون میاد به منم گفته بیا ارز دیجیتال بخر ، حال برام سوال شده که اولا اون 20200ترون پس کجاست و بعدش هم تا کی این 20ترون پرداخت میشد واگر بخوام اصل سرمایه را در آینده برداشت کنم میشود یا خیر لطفاً راهنمایی کنید . ممنون

  1. سلام فریز کردن توکن‌های ترون برای بدست آوردن انرژی، پهنای باند و پاور است.دریافت ترون واقعیت ندارد.باقی مبلغ را هم لابد در کیف پول خود ذخیره کرده اند.

 8. سلام و درود خانم مسکینی و سایر کارشناسان بنده ترون لینک رو روی کروم ایجاد کردم و مقداری trx در سایت sun استیک کردم چند روزی هست رمز ورود به کیف پول را وارد میکنم ولی وارد کیف پول نمیشه و بازیابی کیف پول انجام دادم و 12 کلمه را وارد میکنم ولی اونم قبول نمیکنه چه اتفاقی ممکنه پیش امده باشد؟
  در ضمن از طریق گوشی با ادرس کیف پول و رمز ورودی وارد شدم (بدون رمز 12 کلمه و رمز شخصی) موچودی صفر میزنه فقط تراکنش های قبل رو نشان میده
  با تشکر از راهنمایی شما

 9. سلام
  چرا آدرس ترون که شما توی عکس گذاشتین برای ارسال نمونه ، قرمز شده؟
  برای منم میخوام از trc20 استفاده کنم قرمز میشه.
  با تشکر.

 10. سلام.مقداری ترون که در کیف پول ترون لینک دارم قابل انتقال نیست چی کار کنم

 11. سلام ترون لینک چرا انتقال نمیده؟ میخوام تتر رو انتقال بدم به کیف پول دیگه همش خطا میده

 12. سلام من وقتی داخل برنامه می‌خوام send بکنم قسمت اول صفحه transfer account میگه که this account is not activated باید چیکار کنم ؟؟

 13. سلام خسته نباشید
  من کیف پول ترون لینک قبلا انتقال میدادم جدیدا می‌خوام انتقال بدم نمیشه
  21ترون دارم 20تا فریز کردم 1دانه تبدیل کردم به انرژی اما نمیشه انتقال بدم متن قرمز رنگی میاد
  باید چکار کنم لطفاً کمکم کنید

 14. سلام من سال 98 کیف پول ترون اسکن وب ساختم و ترون های که خریدیم انتقال دادم به کیفم و دیگه سراغش نرفتم تا چند روز پیش که نتوستم وارد کیف بشم. تو چند تا سایت خوندم ترون اسکن وب از اول سال 2021 از دسترس خارج شده هر کاری میکنم نمیتونم برم داخل کیفم که ترون هام و انتقال بدم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 15. سلام من سال 98 کیف پول ترون اسکن وب ساختم و ترون های که خریدیم انتقال دادم به کیفم و دیگه سراغش نرفتم تا چند روز پیش که نتوستم وارد کیف بشم. تو چند تا سایت خوندم ترون اسکن وب از اول سال 2021 از دسترس خارج شده هر کاری میکنم نمیتونم برم داخل کیفم که ترون هام و انتقال بدم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 16. سلام من می خوام بیت تورنتو از کیف پول ترون لینکم به صرافی انتقال بدم ولی به جای رمز از من پیام
  Cold wallet signed میاد لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا