اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فعالیت شدید در کف قیمتی

بسیاری از خرده فروشان در این هفته و در کف قیمت بیت کوین خریداری کردند و داده های موجود نشان می‌دهد که خرده فروشان در یک ماه اخیر 12 هزار واحد بیت کوین، جمع آوری کرده اند.
ویلیام کلمنته تحلیلگر مشهور داده های شکرت تجزیه و تحلیل معتبر داده ها یعنی گلس نود را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد با کاهش قیمت بیت کوین، تعداد آدرس هایی که بین 0.01 تا 0.1 بیت کوین داشتند افزایش یافته است.
در همین حال، داده های کریپتو کوانت نشان می‌دهند که بیت کوین های به فروش رفته از صرافی های متمرکز تقریباً 4 هزار واحد معادل 163 میلیون دلار بوده است.
جریان خالص هفتگی نشان می‌دهد که این تغییر استراتژی خریداران از فروش به خرید از دو روز گذشته شروع شده است.
فیلیپ گرادول اقتصاد دان ارشد Chainalysis خاطرنشان کرد که نهنگ هایی که حداقل هزار واحد بیت کوین در اختیار داشتند در این دوشنبه خرید های خود را انجام دادند که این موضوع نشان دهنده ی این است که نهنگ ها بر این باورند که بازار بیش از این دچار ریزش قیمت نخواهد شد.
کلمنته همچنین از خرید گسترده بیت کوین در روز سه شنبه خبر داد و معتقد است که این خرید قابل توجه متعلق به یکی از موسسات یا فردی که دارایی زیادی دارد می‌باشد.
مورگان کریک توییت ویلیام کلمنته را به اشتراک گذاشت و اشاره کرد که اکنون زمان مناسبی برای وحشت و فروش نیست.
وی افزود:
قبل از اینکه دکمه فروش را بزنید، به یاد داشته باشید که همیشه یک خریدار در طرف دیگر است و از خود بپرسید، او چه چیزی می‌داند که من نمی‌دانم…؟
لکس موسکوفسکی مدیر ارشد سرمایه گذاری موسکوف کپیتال نیز معتقد است که بسیاری از سرمایه گذاران در حال خرید هستند و در توییتر خود نوشت:
5.28 میلیارد دلار استیبل کوین فقط در 24 ساعت وارد صرافی ها شده است و این مبلغ ورودی رکورد جدیدی را ثبت کرده است.
به نظر شما آیا پایان روز های وحشتناک بازار نزدیک است؟

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  دو کوان مورد هدف گروه هکری Anonymous قرار گرفت

منبع: CoinTelegraph

کوین کده

گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا