صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ممنوعیت ثبت نام کاربران چینی در صرافی هیوبی

ممنوعیت ثبت نام کاربران چینی در صرافی هیوبی

به گزارش زوم ارز و به نقل از کالین وو، روزنامه نگار چینی در توییتی نوشت که بزرگترین صرافی چینی یعنی هیوبی به دلیل افزایش فشار های نظارتی که اخیراٌ در این کشور  اعمال  شده، افتتاح حساب برای کاربران جدید بصورت موقت در این کشور متوقف گردید.

سلام کریپتو

خبرگزاری 8BTC که اخبار ارز های دیجیتال را در چین پوشش می‌دهد نیز در توییتی اعلام کرد که سرزمین اصلی چین از لیست انتخاب کشور/ منطقه برای ثبت نام برنامه هیوبی  حذف شده است ولی تایوان و هنگ کنگ به قوت خود باقی هستند.

وو ادامه می‌دهد و می‌گوید که از نظر او سیاست سختگیرانه جدید در مورد ارز های دیجیتال در کشور احتمالاً صرافی های دیجیتال را مجبور می‌کند سایر مشاغل مرتبط با رمزنگاری را مجبور می‌کند به سنگاپور یا دیگر کشور ها منتقل شوند و از جمله این مشاغل شرکت های استخراج ارز های دیجیتال را نیز شامل می‌شود و وو ایالات متحده را به عنوان یکی از مکان های هدف که احتمال دارد استخراج کنندگان ارز های دیجیتال به آن منتقل شوند نامیده است.

او می‌گوید دلیل این امر این است که ایالات متحده سرمایه و برق زیادی برای ماینر ها دارد و در مورد سنگاپور نیز وی گفت که مقامات این کشور دوست دار ارز های دیجیتال هستند و این کشور نیز فرهنگ مشابهی با چین دارد.

بیشتر بخوانید:  دلایل جهش اتریوم 📈

کوبو که یک کیف پول  رمزنگاری برجسته است پس از جمع آوری 40 میلیون دلار در دور جذب سرمایه سری B خود دفتر مرکزی خود را از پکن به سنگاپور منتقل کرد و این شرکت قصد دارد با این پول سرویس مالی غیرمتمرکز  (DFaaS) را راه اندازی کند.

صرافی کوینکده

وو اظهار داشت که اکثریت موسسات ارز دیجیتال چینی در حال حاضر به دنبال جا به جا کردن دفتر مرکزی خود از پکن به سنگاپور هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا