اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری امن در بیت کوین

برنامه Squawk Box از شبکه CNBC این بار به سراغ میلیاردر مشهور و مدیر صندوق های مدیریت سرمایه در برابر تورم، آقای پل تودور جونز رفت و وی نظر خود را در مورد رشد قیمت بیت کوین و افزایش پیدا نکردن قیمت طلا گفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پل تودور جونز در سال 2020 نیز به ستایش بیت کوین پرداخته بود و در آن زمان گفته بود که بیت کوین طلای جدید است و آلت کوین ها بیشتر شبیه مس هستند.

در زمانی که این مصاحبه انجام شده بود یعنی 22 اکتبر، گل سرسبد ارز های دیجیتال شروع به گذر کردن از سطح قیمتی 11 هزار دلار کرد و به 15 هزار دلار نیز حتی رسید و آقای جونز در آن زمان اظهار داشت که “این تازه اول کار بیت کوین” است.

کوین کده

حالا جونز تأیید کرد که بیت کوین را دوست دارد و با خرید بیت کوین، تنوع سبد سرمایه گذاری خود را بیشتر خواهد کرد، او به دنبال این است که 5 درصد از سرمایه ی خود را به سرمایه گذاری در بیت کوین اختصاص دهد.

در مصاحبه ی امروز خود با  CNBC او همچنین توضیح داد که چرا ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به 2 تریلیارد دلار رسید ولی طلا هنوز با قیمت 1865 دلار در هر اونس معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  جریان ورودی ETFهای بیت کوین کانادا به اوج جدید رسید

وی دلیل آن را سیاست های بانک مرکزی ایالات متحده دانست و گفت که این بانک با چاپ بدون پشتوانه پول و ایجاد تورم شدید، مردم را به سمت سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال سوق داده است و به همین خاطر ارز های دیجیتال دچار افزایش قیمت شدید شدند.

بانک مرکزی ایالات متحده مدعی شده بود که تورم فعلی موقتی است اما پل تودور جونز با این حرف آنها مخالف است.

این صحبت های پل تودور جونز که گفته بود سرمایه گذاری در بیت کوین بسیار امن و قابل اطمینان و سازگار است منجر به این شد که این رمز ارز به سطح قیمتی 40720 دلار برسد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا