اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری ICE در پلتفرم tZero

سرمایه گذاری ICE در پلتفرم tZero

به گزارش زوم ارز، صرافی ICE اعلام کرد که یک سرمایه گذاری استراتژیک در پلتفرم نقدینگی دارایی دیجیتال و اوراق بهادار tZero انجام داده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

صرافی ICE که مالکیت و عملکرد 12 صرافی جهانی از جمله صرافی سهام نیویورک را بر عهده دارد، این اعلامیه را در روز 22 فوریه منتشر کرد. هرچند، هیچ جزییات و شرایطی از این سرمایه گذاری به جز تبدیل شدن ICE به یک سهام دار اقلیت بزرگ در tZero منتشر نکرد.

این صرافی اعلام کرد که به عنوان بخشی از سرمایه گذاری، مدیر استراتژیک ICE، دیوید گون، به عنوان مدیرعامل جدید tZero منصوب خواهد شد.

کوین کده

مدیرعامل، رییس و بنیان‌گذار ICE، جف اسپرچر، پیرامون منصوب شدن گون اعلام کرد که او ناظر و مباشری بر فرهنگ حل مشکل ما بوده است.

گون که از سال 2001 در ICE فعالیت داشته است، تجربه ی انبوهی را، از توسعه و مدیریت تعداد زیادی از خطوط تولید ICE طی حضورش، به این پلتفرم خواهد آورد.

در سال 2020، پلتفرم tZero شروعی فوق العاده را با ارائه ی توکن امنیتی اش و سرمایه گذاری های متعدد پشت سر گذاشت. در آن زمان، این پلتفرم توکن امنیتی نوپا در حال ضرر دادن بود، هرچند این سرمایه گذاری اخیر می‌تواند منجر به دسترسی به بازار های بیشتر برای tZero شود.

بیشتر بخوانید:  هر ریپل، 4480 دلار!

بنا به گزارشات پیشین، صرافی سهام نیویورک تمایل بیشتری به حوزه ی دارایی دیجیتال نشان داده است؛ از آنجایی که این صرافی پتنتی برای تعدادی از محصولات و خدمات پیرامون کریپتو و بلاکچین ثبت کرد. این پتنت ها شامل بازاری آنلاین برای معامله ی دارایی کریپتو، NFT ها و فناوری متاورس مانند نرم افزار واقعیت افزوده می‌شوند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا