اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید:دوج کوین دیگر عروسک خیمه شب بازی ایلان ماسک نیست

پادشاه میم کوین های جهان یعنی دوج کوین طی چند روز گذشته در یک بن بست قیمتی قرار گرفته و در دامنه 0.2 دلار در حال نوسان است و بنظر می‌رسد که هیجان مردم نسبت به دوج کوین کاهش یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در زمان نگارش این مقاله دوج کوین پس از ثبت 3 درصد افت قیمت طی هفته گذشته در سطح قیمتی 0.24 دلار معامله می‌شود و حتی با این حجم از کاهش قیمت نیز دوج کوین طی یک سال گذشته 10472 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و بنظر این کاهش قیمت 3 درصدی بی اهمیت بنظر می‌رسد.

با این حال، با نگاهی به نمودار کلی دوج کوین، این سوال در ذهن مردم پیش می‌آید که آیا این رمز ارز جذابیت سابق خود را از دست داده است یا خیر و آیا به زودی حباب آن خواهد ترکید؟ آیا دیگر جامعه از این رمز ارز حمایت نخواهد کرد؟ حتی اگر روند دوج کوین چنین چیزی را نشان دهد با هیچ اطمینانی نمی‌توان از آن حرف زد.

کوین کده

وابستگی متقابل قیمت و حجم صحبت ها حول محور دوج کوین از اواسط ماه می تاکنون در حال کاهش است و طی چند روز گذشته راکد مانده است.

در مجموع، رسانه های اجتماعی نتوانستند قیمت میم کوین را ریکاوری کنند و دوج کوین در یک روند یکنواخت طولانی قرار گرفته است و این موضوع حتی پس از لیست شدن در صرافی کوین بیس نیز بیشتر مشخص شد و نتوانست قیمت دوج کوین را تسکین دهد.

بیشتر بخوانید:  آیا سوددهی دوج کوین و شیبا اینو به پایان رسیده است؟

حالا یک تحلیلگر مدعی شد که دوج کوین وارد مرحله چهارم حباب خود شده است و احتمال از دست دادن کل ارزش آن نسبتاً بالا است و در واقع او به سرمایه گذاران هشدار داد که محتاطانه عمل کنند.

وی افزود:
انتظار می‌رود که قیمت دوج کوین امسال به 0 دلار برسد و آرام آرام محو شود.

به تازگی حتی دیگر توییت های ایلان ماسک نیز تاثیری بر روی دوج کوین ندارند و این رمز ارز بنظر در وضعیت بسیار بدی قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBcrypto


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا