اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ایلان ماسک با توییت آخر خود دوباره چالش ایجاد کرد.

با این حال ، به راحتی می توان تصور کرد که وی در مورد ارزهای دیجیتال تغییر عقیده داده است . البته بسیاری تصور می کردند که توئیت وی نوعی نمایشBSDM  است یا نشانه کاهش علاقه او به ارز رمزپایه است و در آوریل 2019 ، ماسک توییت کرد که ارزهای رمزپایه ، به طور کلی ، “حرف امن” وی است.

سلام کریپتو

اکنون که قیمت ها تغییر کرده، ممکن است ماسک بیت کوین را به عنوان یک رقیب ایمن تر از altcoins تصور کند، این امر با حرکت کلیه سرمایه گذاران سازمانی که در حال تهیه آخرین رالی رمزنگاری هستند همخوانی دارد.

بیت کوین تنها رمز ارز اصلی است که از زمان شروع  موفق به رکورد بالاترین قیمت در تمام تاریخ شده است.

ماسک ثروتمندترین فرد سیاره

ماسک اکنون در جایگاه بسیار متفاوتی از اوایل سال 2020 قرار دارد. به دنبال اجرای پروژه تسلا ، بلومبرگ تخمین می زند که وی در حال حاضر 167 میلیارد دلار دارایی دارد و تنها در یک سال 140 میلیارد دلار اضافه می کند. او در حال حاضر 20 میلیارد دلار فاصله دارد تا جف بزوس ، مدیر عامل آمازون را پشت سر بگذارد و به ثروتمندترین فرد کره زمین تبدیل شود.

در طول سال ، Telsa  مقایسه های زیادی با Bitcoin به دلیل افزایش قابل توجه آن انجام داده است.

صرافی ایرانی کارت

ماسک علی رغم اینکه ارزهای رمزپایه را جایگزین پول نقد می داند ، اذعان می کند فقط 0.25 BTC  را در اختیار دارد، اما ذخیره مخفی متوسط وی اکنون حدود 6000 دلار توسط Blockstream CSO Samson Mow تخمین زده شده است.

بیشتر بخوانید:  امینم ریر مشهور به دنبال فروش توکن NFT

منیع: یو تودی


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا