اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ایلان ماسک عناوین جدیدی را برای خود و کارمندان تسلا انتخاب کرد

salamcrypto

در دنیایی که دیگر مدیرعامل و مدیران ارشد مالی اهمیتی ندارند، با تکنو کینگ ( پادشاه تکنولوژی ) و مستر کوین (  ارباب کوین ها ) جدید تسلا دیدار کنید.
پس از اینکه تسلا پرونده ای را در سازمان بورس آمریکا ثبت کرد مبنی بر اینکه قصد دارند عناوین جدیدی برای مدیران شرکت خود منصوب کند و بر این اساس انگار که رابطه عاشقانه ایلان ماسک و ارز های دیجیتال پایانی ندارد.
از روز دوشنبه، عنوان رسمی ایلان ماسک در شرکت تسلا پادشاه تکنولوژی تسلا خواهد بود در حالی که مدیر مالی این شرکت یعنی زک کرکورن رسماً با عنوان ارباب کوین شناخته خواهد شد. در فرم ثبت شده در سازمان بورس آمده است:
از تاریخ 15 مارچ 2021، عناوین ایلان ماسک و زک کرکورن به ترتیب به پادشاه تکنولوژی و ارباب کوین ها تغییر کرده است.
در این پرونده همچنین آمده است که ماسک و کرکون سمت های فعلی خود را به عنوان مدیرعامل و مدیر ارشد مالی حفظ خواهند کرد.
ایلان ماسک بدون اینکه در توییت یا مصاحبه ای هدف از این کار را توضیح بدهد این عناوین را انتخاب کرده و مردم فقط می‌توانند در مورد چرایی انتصاب عناوین جدید ماسک و کرکورن حدس هایی بزنند.
در اوایل فوریه، پس از اینکه خبر هایی مبنی بر خرید یک و نیم میلیارد دلاری بیت کوین توسط تسلا منتشر شد در عرض چند دقیقه بازار به حرکت در آمد و قیمت پادشاه ارز های دیجیتال به بالاترین نرخ در تاریخ خود رسید.
پس از افت قیمت شدید ارزش بیت کوین و قیمت سهام تسلا، عنوان ثروتمند ترین مرد جهان برای مدت کوتاهی از دست ایلان ماسک رفت. با این حال خیلی زود قیمت سهام تسلا و بیت کوین دوباره رشد کردند و ایلان ماسک پس از مدت کوتاهی دوباره ثروتمند ترین مرد جهان شد. روز شنبه، بیت کوین برای اولین بار در تاریخ خود به 60 هزار دلار رسید و اوج قیمت جدیدی را ثبت کرد.
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  فروش دوباره بیت کوین با بالاترین قیمت

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا