اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اظهار نظر ایلان ماسک درباره سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

در حالی‌که نرخ بهره وری پایین است اما ایلان ماسک مدیرعامل تسلا معتقد است که فقط یک احمق فرصت سرمایه گذاری در این بازار را از دست می‌دهد.چنگ پنگ ژائو مدیرعامل صرافی دیجیتال بایننس قبلاً گفته بود که از اظهارات ماسک در مورد دوج کوین متعجب شده است و ماسک هم در 19 فوریه پاسخ او را داد.
ایلان ماسک بنیان گذار تسلا  و مدیرعامل فرضی دوج کوین در توئیتی ادعا کرد که امروزه فقط یک احمق با توجه به نرخ بهره وری به دنبال سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال نیست.
در طول مصاحبه ای که چنگ پنگ ژائو با بلومبرگ انجام داد، وی گفت که تصمیم اخیر تسلا برای سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری یا 7.7 درصد از درآمد ناخالص خود در بیت کوین احتمالاً نشان دهنده حمایت عمیق ماسک از بیت کوین است.
در توئیتر ماسک گفت: کاری که تسلا انجام داد به طور مستقیم نشان دهنده نظر من نیست. داشتن بیت کوین که به سادگی نقدینگی کمتری نسبت به پول های فیات دارد برای یک شرکت با سهام برتر نشان دهنده شجاعت بالای این شرکت است.
با این حال، ماسک همچنین اظهار داشت که احمقانه ست که به دنبال سرمایه گذاری های جایگزین نباشید در حالی که ارز فیات در حال از دست دادن ارزش خود هستند.
” وقتی که ارز های فیات در حال از دست دادن ارزش خود هستند، فقط یک احمق به دنبال جایگزین نیست. بیت کوین تقریباً به اندازه ارز های فیات با ارزش است، کلمه “تقریباً” بسیار کلیدی و مهم است.”
در یک ماه اخیر ایلان ماسک به شدت باعث افزایش قیمت دوج کوین با توییت های خود شده است و حالا دیشب عکسی را راجع به دوج کوین گذاشت تا نشان دهد حتی در میان شایعات شدید تحقیق سازمان بورس در مورد توییت های وی، او باز هم دست از توییت کردن درباره دوج کوین بر نمی‌دارد.
meme ای که ایلان ماسک امروز در مورد دوج کوین توییت کرد و نشان دهنده این است که میم ها از افت قیمت دوج کوین دفاع می‌کنند به شرح زیر است.
meme ای که ایلان ماسک امروز در مورد دوج کوین

بیشتر بخوانید:  توییت جدید مدیرعامل بایننس

منابع: cointelegraph , U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا