اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظر ایلان ماسک در مورد پذیرش گسترده تر بیت کوین

salamcrypto

ثروتمندترین مرد جهان می گوید: بیت کوین در شرف پذیرش گسترده تری در دنیای مالی سنتی است.

الون ماسک ، مدیرعامل تسلا ، در اول فوریه گفت: بیت کوین در آستانه دیدن پذیرش گسترده تر است.کلاب هاوس یک پلت فرم انحصاری گفتگوی صوتی در رسانه های اجتماعی است که اعضا با استفاده از دعوت می توانند به مکالمات مختلف شبیه به یک کنفرانس خصوصی آنلاین بپیوندند.

ایلان ماسک به طور علنی درباره بیت کوین اظهار نظر کرد.

در طول مکالمه با آندرسن هوروویتز و دیگر سرمایه گذاران برجسته ، از ماسک در مورد افکارش درباره بیت کوین سوال شد.

در تاریخ 29 ژانویه ، ماسک کلمه “Bitcoin” را در بیو توئیتر خود قرار داد و باعث شد قیمت بیت کوین در 30 دقیقه بیش از 14٪ افزایش یابد.پس از وقوع ، سرمایه گذاران و علاقه مندان به بیت کوین بسیار انتظار داشتند نظرات مثبتی را درباره رمزنگاری ، به طور کلی ، از ماسک دریافت کنند.

هنگامی که در مورد بیت کوین از وی سوال شد ، گفت :

“من فکر می کنم بیت کوین دارایی خوبی است. من طرفدار بیت کوین هستم. فکر می کنم بیت کوین در آستانه پذیرش گسترده تری از سمت دارایی های معمولی است.”مدیران صنعت رمزنگاری به طور کلی با نظر ماسک در مورد بیت کوین موافق بودند. جیمز تودار ، یک شریک در Greymatter Capital  ، گفت :

“یکی از آینده نگرترین مخترعان عصر ما ، بیت کوین را از دست داده است. در Clubhouse ، ایلان ماسک از دوستی می گوید که در سال 2013 کیکی به شکل بیت کوین به او داد. الون فکر می کند بیت کوین در آستانه پذیرش امور مالی است. “

بیشتر بخوانید:  دلیل رشد ناگهانی بیت کوین 👀

دن تاپیرو ، یکی از شرکای شرکت 10T Holdings ، احساس مشابهی داشت. وی گفت که ثروتمندترین مرد جهان که طرفدار بیت کوین است “احساس خوبی دارد”. تاپیرو نوشت:”به نوعی احساس خوبی دارد ، یکی از حامیان بیت کوین ، ثروتمندترین مرد جهان است. از گیتس ، بافت و بزوس خسته شدم …

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، سرمایه گذاران برجسته بیت کوین مانند میلیاردر تیم دراپر از ماسک و مشاغل وی مانند تسلا خواسته اند که مستقیماً بیت کوین را بپذیرند ، که این امر باعث افزایش توجه بیت کوین در آگاهی جهانی می شود.

نمودار قیمت بیت کوین

پس چرا بیت کوین افت کرد؟

قیمت بیت کوین بلافاصله پس از اظهار نظر ماسک در مورد ارز رمزپایه بزرگ ، حدود 3٪ عقب نشینی کرد.

دو دلیل وجود دارد که ممکن است بعد از صحبت الون در مورد بیت کوین ، قیمت آن کاهش یابد. اول ، برخی ممکن است پیش بینی کرده باشند که ماسک دارایی های بیت کوین خود را فاش کرده است. دوم ، بازار ممکن است به این اخبار واکنش نشان دهد ، زیرا عقب نشینی جزئی تنها چند دقیقه پس از تبلیغات نظرات ماسک رخ داد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، قیمت بیت کوین از زمان “کار ایلون” به 38000 دلار در روز جمعه ضعف نشان داده است. تاجران اکنون معتقدند که باید مقاومت 34500 و 35000 دلاری شکسته شود تا از نزول بیشتر در کوتاه مدت جلوگیری شود.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا