صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ایلان ماسک: پیروزی دوج کوین بر بیت کوین بدیهی است

پیروزی میم کوین (دوج کوین) در برابر بیت کوین بدیهی خواهد بود!

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس در پاسخ به توییتی که دوج کوین و بیت کوین را مقایسه می‌کرد اظهار داشت که اگر برخی از تغییرات بزرگ اعمال شوند، آن زمان پیروزی میم کوین (دوج کوین) در برابر بیت کوین بدیهی خواهد بود.
ایلان ماسک به دنبال این تغییرات علی‌الخصوص زمان بلاک ها و اندازه بلاک ها می‌باشد و خواهان ده برابر شدن هرکدام از آنها است.
هردو ی این ارز ها یعنی بیت کوین و دوج کوین دارای حد مجاز سایر بلاک 1 مگاباتی هستند و هر بلاک بزرگتری فاقد اعتبار است و این موضوع اصلاً تعجب آور نیست چرا که دوج کوین در ابتدا فقط به عنوان یک کپی از پادشاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین ایجاد شد.
با این حال، دوج کوین به گونه ای طراحی شده است که زمان معامله آن سریع تر از بیت کوین باشد و ماینر های دوج کوین به جای 10 دقیقه، هر دقیقه بلاک های جدیدی را بیرون می‌کشند ولی این برای دومین مرد ثروتمند جهان کافی نیست.
ماسک همچنین به دنبال این است که کارمزد معاملات دوج کوین 100 برابر کمتر از مقدار فعلی شود و باور دارد که این موضوع منجر به بیشتر شدن جذابیت این رمزارز می‌شود.
در 15 می هزینه کارمزد معاملات دوج کوین به طور میانگین 1.59 دلار بود که این رقم از سه ماه قبل تاکنون 824 درصد رشد داشته است.
ماسک در یک توییت جداگانه مدعی شد که به دنبال راه اندازی یک رمزارز جدا نیست و حوصله ی دردسر  های این کار را ندارد، با این حال اگر دوج کوین نتواند انتظارات وی را برآورده کند، او پذیرای این ایده خواهد بود.
دیروز ایلان ماسک مدعی شد که با تیمی از توسعه دهندگان دوج کوین در ارتباط است تا عملکرد این رمزارز را بهبود ببخشد، نظر شما در مورد تشکیل یک تیم توسعه دهنده برای دوج کوین چیست؟

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  جا به جا شدن 12 میلیارد دلار دوج کوین در یک روز

منبع: U.Today


گزیده اخبار

صرافی کوینکده

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا