اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

توئیت جدید ایلان ماسک در مورد دوج کوین

salamcrypto

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و یکی از حامیان جدی دوج کوین و بیت کوین، بار دیگر در مورد دوج کوین و ابر رایانه تسلا توئیتی نوشت و قیمت دوج کوین را 7 درصد افزایش داد.
ایلان ماسک ثروتمند ترین فرد جهان، دوباره در مورد دوج کوین توئیتی نوشت و در آن به ابر رایانه تسلا یعنی دوجو هم اشاره کرد.
وی همچنین عبارت متا فورک را به بیوی توئیتر خود اضافه کرد که گمانه زنی هایی مبنی بر احتمال حمایت ماسک از فورک های BCH و ETC را بوجود آورده است.
توئیت ماسک:
“دوجو برای دوج”
دوجو ابر رایانه تسلاست که برای آموش شبکه های عصبی استفاده می‌شود. این کلمه در اصل به معنای مدرسه یا مرکز آموزش هنر های رزمی ژاپنی است.
اولین بار ایلان ماسک در سال 2019 به دوجو اشاره کرد و از آن زمان به بعد، نه رئیس تسلا و نه هیچ‌کس دیگر در مورد آن توئیت یا صحبت نکرده است.
یکی از نویسندگان در ردیت معتقد است که ماسک از دوجو و دوج کوین کنار هم نام برد زیرا ممکن است از این ارز دیجیتال برای تأمین انرژی این ارز دیجیتال استفاده شود. گرچه این فقط حدس و گمان است.
در همین حال،  این توئیت ماسک باعث افزایش قیمت 7 درصدی این ارز در روز یکشنبه شد.
دوج سکه مورد علاقه ماسک بوده است و او هر از گاهی در توئیت های خود به آن اشاره می‌کند اما هنوز نگفته که آیا مالک این ارز دیجیتال است یا نه.
بنا به TradingView در زمان نوشتن این مقاله در صرافی بیترکس دوج کوین قیمتی معادل 0.0578 دلار داشت.
بعد از اینکه ماسک عکس یک دختر انیمه ای را در پروفایل توئیتر خود قرار داده بود، حالا عکس پروفایل خود را به یک چنگال تغییر داد و در بیوی خود عبارت متا فورک را اضافه کرد. وی همچنین ویدیویی در مورد بیت کوین منتشر کرده و در آن در مورد بیت کوین توضیحاتی داده است.
روزنامه نگار چینی، کالین وو، گمان می‌کند که این تصویر ممکن است به معنای حمایت رئیس تسلا از فورک های بیت کوین (BCH) و اتریوم باشد و این دو ارز دیجیتال هردو دچار افزایش قیمت شدند.
پیش از این ماسک عبارت بیت کوین را به بیوی خود اضافه کرده بود که قیمت این ارز دیجیتال از 32 هزار دلار به بالای 38500 دلار رسید.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  3 دلیل که قیمت بیت کوین،اتریوم و ریپل در این هفته رشد خواهد کرد!

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا