اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

توییت جدید ایلان ماسک در مورد دوج کوین

salamcrypto

ایلان ماسک در آخرین توییت خود گفت اسپیس ایکس دوج کوین را روی ماه خواهد برد، تا آخر این خبر با ما باشید تا منظور او را متوجه شویم.
ایلان ماسک مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا، ثروتمندتریم جهان و از حامیان بزرگ بیت کوین، بار دیگر توییتی ناواضح درمورد دوج کوین نوشته و این بار به جای اشاره به تسلا، از اسپیس ایکس نام برده است.محتوای توییت ماسک این است که اسپیس ایکس قصد دارد “دوج کوین واقعی” را به “ماه واقعی” ببرد.
به احتمال زیاد این روش جدیدی برای تبلیغ استاربیس است.استاربیس نام جدید پیشنهادی آن برای دهکده بوکا چیکا در کامرون است.
این دهکده جامعه ای کوچک دارد و تسلا قصد دارد علاوه بر تگزاس و کالیفرنیا، در آنجا هم فضاپیما بسازد.
طی چند روز گذشته ماسک به طور مداوم در حال تبلیغ استاربیس با ارسال توییت هایی بوده است. محتوای توییت ها این بوده که این شرکت مهندسین، تکنسین ها و پرسنل پشتیبانی ضروری و … استخدام می‌کند و نیاز آنها به سرعت در حال افزایش است.
اخیراً بحثی در توییتر راه افتاده که ایلان ماسک قصد دارد هنگام پرتاب شدن فضاپیما ها و سفر به مریخ، لوگوی دوج کوین یا بیت کوین را روی آنها قرار دهد.
از زمان ورود به دنیای ارز های دیجیتال، دوج کوین عشق اول ایلان ماسک بوده و بیت کوین در جایگاه دوم قرار دارد و ایلان آنرا فقط به عنوان سپری در برابر تورم می‌بیند.
نکته دیگری که باید به خاطر بسپاریم این است که امروز وارد آپریل شدیم و این توییت ممکن است شوخی باشد و دروغ آپریل ایلان ماسک لقب بگیرد.
سال گذشته ایلان ماسک اعتراف کرد که هنوز 0.25 بیت کوینی که از یکی از دوستانش به عنوان هدیه گرفته بود را نگه داشته و با این حال گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه وی بیت کوین های زیادی خریداری کرده است وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  نهنگ ها بیت کوین را از چنگ سرمایه گذاران خرد در آوردند

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا