اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش سرچ کاردانو در گوگل

salamcrypto

پس از اینکه سرمایه های خرد وارد بازار کاردانو شده اند، تعداد سرچ های این ارز دیجیتال در گوگل به اوج قیمت خود رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد.
رشد قیمت انفجاری کاردانو تنها معیاری نیست که باعث شده تعداد جست و جو های این ارز دیجیتال در گوگل زیاد شود.
به نظر می‌رسد سرمایه گذاران خرده فروش این جریان را درست کرده اند. جست و جو های گوگل همزمان با آخرین رکورد قیمت توکن کاردانو در چند هفته گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.
داده های ترندهای گوگل به ویژه زمانی که در مورد ارز های دیجیتال جست و جو می‌کنیم شاخص خوبی برای تحلیل رفتار سرمایه گذاران خرده فروش است. تعداد جست و جو های گوگل برای یک رمز ارز یا یک پروژه تخمین نسبتاً دقیقی از علاقه کلی را ارائه می‌دهد.
طبق داده های اخیر بزرگترین موتور جست و جوی جهان، پروژه بلاکچین کاردانو علاقه زیادی را از طرف سرمایه گذاران خرد جذب کرده و آنها خیلی هیجانی وارد بازار این ارز دیجیتال شدند.
تعداد جست  جوی گوگل کاردانو از ابتدای فوریه منفجر شده است.
در مرحله اول آنها رکورد قبلی که در جریان صعودی بازار در سال 2018/2017 ثبت شده بود را رد کردند.برآورد می‌شود تا 6 مارچ 2021 جست و جو ها بیش از دو برابر افزایش خواهد یافت.
این علاقه مفرط به کاردانو پس از اعلام اخبار افتتاح پروژه های جدید بر روی این ارز دیجیتال رخ داد.
چالز هاسکینسون بنیان گذار این ارز دیجیتال اخیراً خبر شراکت با چند شرکت بزرگ را اعلام کرده بود. اوایل این هفته ها هاردفورک مری که بسیار مورد انتظار بود، این هفته فعال شد. این هاردفورک امنیت این شبکه را افزایش داد.
در چند هفته گذشته تقاضا برای این ارز دیجیتال افزایش یافت. برای مقال هفته گذشته یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در دبی اعلام کرد که قصد دارد 750 میلیون دلار از بیت کوین های خود را بفروشد و این بودجه را به خرید کاردانو و پولکادات اختصاص دهد.
تا حدودی انتظار می‌رود که تحولات و پیشرفت های این شبکه بر روند تقاضا روی این ارز دیجیتال تأثیر مثبت بگذارد.
این دارایی دیجیتال سال 2020 را با قیمت حدوداً 0.18 دلار شروع کرد و از آن زمان تا کنون رشد قیمت 700 درصدی داشته است و حتی به 1.50 دلار هم رسید. از آن زمان دچار اصلاح قیمت شد و به 1.25 دلار رسید.
به طور طبیعی این عملکرد چشمگیر باعث تقویت سرمایه بازار شد و کاردانو با 40 میلیارد دلار به سومین ارز دیجیتال برتر تبدیل شد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  شهردار میامی در پی تصویب قوانین برای ارزهای دیجیتال

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا