صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش سرمایه گذاری شرکت ها در اتریوم

به نظر می‌رسد سرمایه ورودی به محصولات اتریوم در حال افزایش است

بنا به داده های صندوق سرمایه گذاری CoinShares مدیران موسسه های سرمایه گذاری در هفته گذشته حدوداً 30 میلیون دلار اتر خریداری کردند تا مجموع دارایی آنها به رکورد جدیدی یعنی 13.9 میلیارد دلار برسد.
سرمایه گذاران توجه و منابع بیشتری را به پلتفرم قرارداد های هوشمند اختصاص می‌دهند. سرمایه ورودی به محصولات اتر بالغ بر 170 میلیون دلار ماهانه بود که معادل مبلغی بیش از 1.5 میلیارد دلار در سال است و در مجموع 13.9 میلیارد دلار اتر در اختیار شرکت های مدیریت سرمایه است.
گزارش سرمایه ورودی هفتگی، رشد شدیدی را در بیشتر دارایی های دیجیتال نشان داد و به غیر از بیت کوین کش که ورودی سرمایه به آن 1.7 میلیون دلار کاهش یافت، سرمایه ورودی هفتگی در کل دارایی ها به 489 میلیون دلار رسید و بیشتر مقدار متعلق به پادشاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین با 441.7 میلیون دلار بود.
کل دارایی تحت مدیریت شرکت های مدیریت سرمایه دارایی های دیجیتال اکنون به مبلغ 64.7 میلیارد دلار رسیده است که معادل حدوداً 7 میلیارد دلار سود نسبت به شش هفته گذشته است.
در توضیحات CoinShares آمده است:
سرمایه ورودی زیاد مربوط به مکان  های مختلف در سرتاسر دنیا است به طور مثال بسیاری از این جریان ورودی به اروپا اختصاص دارد و همتایان آنها در آمریکایی شمالی نیز به دنبال افزایش سرمایه گذاری هستند.
بنا به داده های CoinGecko در این هفته اتریوم به اوج قیمت های جدیدی دست یافت و به دنبال آن ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به 2398 میلیارد دلار رسید و البته پس از آن دچار افت شد و سقوط کرد.
اتر در هفت روز گذشته 24 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و در حال حاضر در سطح قیمتی 3283 دلار معامله می‌شود.
به نظر شما دلیل اصلی افزایش قیمت اتر چه چیزی بود؟

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  اظهار نظر مدیر عامل شرکت Binance درباره بیت کوین

منبع:کوین تلگراف


گزیده اخبار

صرافی کوینکده

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا