اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش 30 درصدی Chainlink به دنبال روند نزولی شش هفته ای و فروش مجدد توسعه دهندگان

salamcrypto

به نظر می رسدیک  آدرس توسعه دهنده ، Chainlink، بارگیری رمزارزها و فشار رو به پایین بر قیمت ها را ، داشته است. البته این موضوع هنوز در حال پیگیری است.

پس از روند نزولی شش هفته ای از بالاترین سطح خود و اینکه فروش گزارش شده توسط توسعه دهنده منجر به فشار رو به پایین قیمت این  توکن پروتکل اوراکل شد ، LINK در 24 ساعت گذشته  30٪  افزایش داشت.

جهش شدید قیمت بیت کوین ، دریای سبزی در میان سکه های DeFi و اعلامیه جدید همکاری Chainlink همگی در افزایش قیمت نقش داشته اند.

رمز بومی Chainlink بیش از 60 درصد از اوج 20 دلار در اواسط ماه اگوست، سقوط کرده بود ، و در پنجشنبه 24 سپتامبر در سطح حمایت مهم در حدود 7.50 دلار قرار داشت. به نظر می رسد روند نزولی شش هفته با فروش چند قطعه بزرگ LINK از سرعت افتاده است. آنچه Trustnodes از انتشارات رمزارزی انگلستان گزارش می کند آدرس dev است.

این “آدرس dev” طی شش ماه گذشته بطور منظم 500000 توکن به ارزش تقریبی 4.8 میلیون دلار به ازای هر دسته با قیمت های فعلی فروخته است. دفعات فروش پس از آنکه ماه گذشته LINK به بالاترین حد خود رسید ، افزایش یافت. آدرس چندین خروجی به یک آدرس Binance را نشان می دهد اما پس از آن مسیر سرد می شود.

حدود 26 میلیون رمزارز در این آدرس باقی مانده است که ارزش تقریبی 258 میلیون دلار را با قیمت های فعلی دارند.

از زمان اوج خود ، سرمایه بازار LINK از بیش از 7 میلیارد دلار به حدود 3 میلیارد دلار در حال حاضر کاهش یافته است ، اما همچنان یکی از بهترین دارایی های رمزارزی  در سال جاری است که از اول ژانویه به بیش از 1000 درصد رسیده و به بالاترین حد خود رسیده است.  ، از  زمان روز سال نوی میلادی ،حتی با قیمت های فعلی 450٪ افزایش دارد.

بیشتر بخوانید:  ماینر ها و هولدر های بیت کوین علاقه ای به فروش ندارند

فروش مجدد،  قیمت ها را به سطح حمایت مهمی کاهش داده است و به نظر می رسد ‘Link Marines’ این نقطه را برای بارگیری مجدد انتخاب کرده است. منطقه قیمت 7 تا 8 دلار،قیمت  LINK در ماه جولای بوده است ، قبل از اینکه به اوج آن یعنی تا 20 دلار شود. بازگشت به این سطح در این هفته فشار خرید را کاتالیز کرده است زیرا دیروز تریدرها انتظار بازگشت طولانی مدت را داشتند.

این شتاب صعودی افزایش یافت و در نتیجه افزایش 30 درصدی در کمتر از 24 ساعت با افزایش قیمت LINK در 10 دلار در چند ساعت قبل روبرو شد. البته قیمت ها کمی عقب نشینی کردند و در حال حاضر در حدود 9.80 دلار معامله می شوند.

این قیمت چند ساعت بعد از اعلام همکاری Chainlink با شرکت مسافرتی Travala.com اعلام شد. LINK به عنوان روش پرداخت در سیستم رزرو هتل با رمزارزی  یکپارچه شده است و دارندگان توکن می توانند در بیش از 2.2 میلیون هتل و خانه در 230 کشور جهان محل اقامت خود را رزرو کنند.

حرکت بیت کوین نیز ممکن است تأثیر گذار  باشد. پادشاه رمزنگاری به دلیل توانایی خود برای جابجایی بقیه بازار مشهور است و طی 24 ساعت گذشته با 5٪ افزایش به 10،750 دلار با 10،250 دلار حمایت حمایت کرد.

منبع:کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا