اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت کارمزدهای ماتیک

افزایش قیمت کارمزدهای ماتیک

به گزارش زوم ارز، ناظران نشریه بلومبرگ متوجه شدند که بازیکنان بازی بلاکچینی Sunflower Farmers منجر به ازدحام شبکه ماتیک شدند و همین موضوع منجر به این شد که این پلتفرم قراردادهای هوشمند فلج شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس مقاله اولگا خریف از بلومبرگ، افزایش فعالیت‌های درون بازی در پروتکل بازی بلاکچینی Sunflower Farmers در شبکه پالیگان افزایش شدید هزینه متوسط گس (کارمزد) را به ارمغان آورده است.

بنا به داده های ارائه شده از سوی این نشریه، هزینه گس شبکه پالیگان در اولین روزهای سال 2022 به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده است.

کوین کده

در 1 الی 3 ژانویه نرخ گس پالیگان 600 درصد افزایش یافته و آشکارترین دلیل آن فروپاشی عظیم شبکه پالیگان بخاطر حجم فعالیت بالای بازی بلاکچینی Sunflower Farmers است.

در حال حاضر کاربران آن هر 24 ساعت بیش از دو میلیون تراکنش‌ها را در شبکه پالیگان انجام می‌دهند و این بازی به مصرف کننده شماره یک گس در این شبکه تبدیل شده و قراردادهای هوشمند USDC و Wrapped MATIC در جایگاه های بعدی قرار دارند.

از آنجایی که بازی در حال حاضر بیش از 70 درصد از منابع شبکه پالیگان را در اختیار دارد، برخی از کاربران برنامه های غیرمتمرکز این شبکه حتی پیشنهاد راه اندازی دادخواستی برای جلوگیری از دسترسی بازی Sunflower Farms به پالیگان دادند.

بیشتر بخوانید:  خداحافظی با قیمت بالای گس اتریوم

هم اکنون رمز ارز ماتیک در وضعیت بغرنجی قرار دارد و با 4.6 درصد کاهش قیمت طی شبانه روز اخیر و 21.3 درصد کاهش قیمت طی هفت روز اخیر در سطح 2.03 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ


سر تیتر اخبر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا