اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش ارزش کل بازار بایننس کوین

salamcrypto

در پی افزایش قیمت اخیر بایننس کوین، ارزش کل بازار این ارز دیجیتال به رده سوم بیت ارز های دیجیتال رسید.
بایننس کوین برای رسیدن به این عنوان از تتر پیشی گرفت و پس از بیت کوین و اتریوم در رده سوم ایستاد.
بایننس کوین ارز دیجیتالی ست که توسط بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان یعنی بایننس ساخته شده است و حالا به نقطه تاریخی رسیده است. این ارز دیجیتال برای اولین بار در تاریخ خود به این جایگاه رسید.
در زمان نوشتن این مقاله بر اساس داده های  CoinGecko، ارزش کل بازار این ارز برابر با 38 میلیارد دلار بوده است که از تتر که در جایگاه سوم بود با 5 میلیارد دلار پیشی گرفته است.
در طی شبانه روز گذشته بایننس کوین 47 درصد رشد داشته و به 257 دلار رسیده است. در طی 7 روز گذشته این ارز 107 درصد رشد داشته و سر به فلک کشیده است.
در کنار رشد ارزش کل بازار، بایننس کوین همچنین شاهد یک جهش عمده در حجم معاملات روزانه بود. در حالی که دیروز حجم معاملات این ارز دیجیتال فقط 9 میلیارد دلار بود اما امروز رکورد جدیدی را ثبت کرد و به 14 میلیارد دلار رسید.
دیروز هم بایننس کوین جهش بزرگی داشت و بهتر از ریپل، کاردانو و پولکادات عمل کرد و به رتبه ششم رسید اما امروز هم بایننس کوین روند صعودی خود را ادامه داد و به جایگاه سوم رسید.
این روز ها اخبار برای بایننس فوق العاده هستند، اسمارت چین Binance PancakeSwap رشد چشمگیری داشت و دیروز از Uniswap که بزرگترین صرافی غیرمتمرکز بود پیشی گرفت.
طبق گزارش  CoinGecko در زمان نوشتن این مقاله متوسط حجم معاملات روزانه پنکیک سواپ معادل 1.6 میلیارد دلار است در حالی که یونی سواپ فقط 1.2 میلیارد دلار است.
مدیرعامل بایننس یعنی اقای ژائو خاطرنشان کرد که بایننس کوین نه تنها در برابر پول های سنتی افزایش پیدا کرده بلکه از 0.00001 به ازای هر بیت کوین حالا آنها در سه سال و نیم حدوداً 480 برابر رشد کرده اند. وی گفت که رشد در برابر بیت کوین هدف اصلی آنها بوده است.
” این همیشه هدف ما بوده است تا کمی سریعتر از بیت کوین رشد کنیم، نه اینکه از آن رد بشیم بلکه فقط سرعت رشدمان از بیت کوین بیشتر باشد. با تلاش زیادی که انجام دادیم این امر تقریباً محقق شده است.”

بیشتر بخوانید:  تکنولوژی بلاکچین، بانک‌های مرکزی را از بین نمی‌برد

منبع: cointelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا