اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش سود کاربران در پلتفرم Celsius

salamcrypto

سلسیوس که یک پلتفرم متمرکز برای گرفتن وام ارز های دیجیتال است، ادعا می‌کنند که بیش از 250 میلیون دلار پاداش به 415 هزار کاربر خود پرداخت کرده است که این امر رشد سریع پروتکل های وام مبنی بر بلاکچین را تأیید می‌کند.
سلسیوس در کنفرانس خبری خود اعلام کرد که رشد این شرکت در دو سال گذشته بسیار افزایش یافته است. همچنین آنها گفتند: سلسیوس همچنان یکی از سریع‌ترین رشد ها را در امور مالی در اختیار دارد زیرا هفته به هفته به نقطه عطف جدیدی می‌رسند.
بر خلاف پروتکل های مالی غیرمتمرکز، سلسیوس یک پروتکل مالی متمرکز است که به کاربران اجازه می‌دهد که دارایی های رمزنگاری شده خود را بر روی این پلتفرم سپرده گذاری کنند.
دارایی های سپرده شده، اغلب به صرافی ها و سرمایه گذاران بزرگ قرض داده می‌شود که سود این سپرده گذاری ها به سپرده گذاران داده می‌شود.
بنا به گزارشات، این پلتفرم در ماه نوامبر 2020، 80 میلیون دلار سود به سرمایه گذاران خود پرداخت کرده است و بنا به کنفرانس روز دوشنبه این مقدار سه برابر شده است.
کاربران سلسیوس، قابلیت این که سود سالانه 18.5 درصد را بصورت هفتگی دریافت کنند را دارند. این پلتفرم از 40 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. این شرکت حالا بیش از 8 میلیارد دلار دارایی ارز دیجیتال را مدیریت می‌کند.
مدیرعامل سلسیوس یعنی الکس ماشینسکی افزود:
سلسیوس ساخته شده تا در جهت منافع جامعه ارز دیجیتال فعالیت کند، ما به طور مداوم خدمات مالی صادقانه، شفاف، ارائه می‌دهیم.
رشد مداوم سلسیوس به ماشینسکی کمک کرد تا این فرد در لیست 100 فرد موثر در دنیای ارز دیجیتال بنا به cointelegraph قرار بگیرد. ماشینسکی نه تنها در رشد سلسیوس بلکه در تأمین سرمایه 20 میلیون دلار برای هزار سرمایه گذار هم نقش مهمی داشته است. توکن اصلی این این پلتفرم یعنی CEL در سال گذشته بسیار بهتر از ارز های دیجیتال اصلی عمل کرد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  آیا یک نهنگ اصلاح قیمت را رقم زده است؟

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا