اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش تقاضا برای اتریوم

مردم در حال مهاجرت از بیت کوین به اتر هستند

در مصاحبه ای با برنامه  Squawk Box از شبکه CNBC ملتیم دمیروس مدیر ارشد استراتژی کوین شیرز نظرات خود در مورد وارد شدن حجم زیادی از پول به اتریوم به اشتراک گذاشت.
ملتیم دمیروز با اشاره به تجزیه و تحلیل های کوین شیرز گفت که تقاضای سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در اتر در مقایسه با بیت کوین رشد بیشتری داشته و این موضوع در صرافی های مختلف قابل مشاهده است.
وی گفت که در حال حاضر 10 میلیارد دلار سرمایه در صندوق های ETP در جهان تحت مدیریت است و این مبلغ شامل صندوق  ETP که کوین شیرز هفته گذشته در کانادا راه اندازی کرد نیز می‌باشد.
در مدت فقط یک هفته دارایی تحت مدیریت صندوق  ETP اتریوم که در کانادا راه اندازی شد به بیش از یک میلیارد دلار رسیده است.
دمیروز همچنین خاطرنشان کرد که افزایش تقاضای اتر به خاطر ارائه هاردفورک  EIP-1559 در ماه جولای است و این موضوع باعث شده اتریوم عرضه شده در صرافی ها به طور قابل توجهی کاهش یابد.
مدیر ارشد استراتژی کوین شیرز ذکر کرد که علی‌رغم بسته بودن بانک ها در آخر هفته (شنبه و یکشنبه) پول نقد فراوانی به سوی اتریوم سرازیر شد. وی توضیح داد که این بدان معناست که سرمایه گذاران در حال انتقال پول نقد خود و تبدیل کردن آن به اتر هستند.
وی اشاره ای به بیت کوین نکرد اما مجری برنامه اندرو سورکین از وی در مورد بیت کوین پرسید و دمیروز گفت که مردم در حال مهاجرت از بیت کوین به اتر هستند.
اتر در شبانه روز اخیر 2.9 درصد رشد قیمت را تجربه کرد و در حال حاضر در سطح قیمتی 2557 دلار معامله می‌شود و فاصله ی بسیار کمی با عبور از اوج قیمت قبلی خود و ثبت اوج قیمت جدید دارد.
آیا شما همراهان زوم ارز مهاجرت از بیت کوین به سوی اتریوم را کاری عاقلانه می‌دانید؟

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  افزایش 86 درصدی Bancor در دو روز

منبع: U.Today


گزیده اخبار

صرافی ایرانی کارت

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا