اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش دارایی های شرکت Grayscale

  •  Grayscale  سه میلیارد دلار اضافه می کند ، در حال حاضر 19.5 میلیارد دلار بیت کوین دارد.
  • Grayscale  ؛ xrp را از صندوق اصلی خود خارج می کند.

سرمایه گذاری Grayscale Barry Silbert اعلام کرده است که مقدار کل ارز دیجیتال برای مشتریان خود اکنون بیش از 23 میلیارد دلار است.

سلام کریپتو

در تاریخ 5 ژانویه ، Grayscale در توییتر اعلام کرد که کل دارایی های رمزنگاری تحت مدیریت آن بالغ بر 23.3 میلیارد دلار است.

در تاریخ 1 ژانویه ، این شرکت خبر داد که به سطح 20 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری تحت مدیریت رسیده است ، این بدان معناست که فقط در مدت چهار روز 3.3 میلیارد دلار به سرمایه انباشته خود اضافه کرد.

Grayscale خریدهای بیت کوین ، اتریوم و سایر دارایی های دیجیتال را به طور مداوم انجام می دهد ، اگرچه در ماه دسامبر اعلام کرد که جریان نقدی سرمایه گذاران را به حالت تعلیق درآورده است. هنوز هم  داده ها نشان می دهد که مشتریان Grayscale هنوز گرسنه بیت کوین هستند.

اخیراً ، پیتر شیف ، منتقد اصلی بیت کوین و رئیس Euro Pacific Capital ، از Grayscale به عنوان بزرگترین خریدار بیت کوین نام برد و پیش بینی منفی خود را درباره ی  خرید BTC این شرکت در آینده به اشتراک گذاشت.

صرافی ایرانی کارت

Grayscale به مشتریان خود ده محصول مبتنی بر رمزنگاری پیشنهاد می دهد ، که (Grayscale Bitcoin Trust (GBTC محبوب ترین انتخاب سرمایه گذاران است.در مورد دومین سکه محبوب ، این شرکت 97.5 میلیون دلار اتریوم در اختیار دارد.Grayscale ریپل را از صندوق اصلی خود خارج می کند …

بیشتر بخوانید:  4 دلیل که بیت کوین علی رغم ریزش دیروز همچنان صعودی است

در همان روز ، Grayscale  اعلام کرد که پس از بررسی سه ماهه ، ارز XRP  را از صندوق Digital Large Cap خود حذف کرده است.اکنون ، صندوق DLC فقط از بیت کوین ، اتریوم  ، بیت کوین کش و لایت کوین تشکیل شده است. هیچ چیزی در مورد حذف   Grayscale XRP Trust  گفته نشد.

منبع : u.today


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا