صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کدام موارد در تعیین زمان اجرای هارد فورک کاردانو موثراند؟

کدام موارد در تعیین زمان اجرای هارد فورک کاردانو موثراند؟

پلتفرم Input Output، توسعه دهنده‌ی کاردانو، اشاره کرد که خواستار کسب اطمینان از راه اندازی هارد فورک وسیل کاردانو به شکلی امن و سالم است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، این توسعه دهنده، به سه شاخص اساسی در تعیین زمان راه اندازی به‌روزرسانی اصلی شبکه اشاره کرد. به عنوان شاخص اول، 75 درصد از بلاک‌های شبکه اصلی باید توسط آخرین گره انتخاب شده برای وسیل ایجاد شوند. اخیرا، توسعه دهندگان گره نسخه 1.35.3 را برای استفاده روی شبکه توسعه‌ی وسیل عرضه کردند. با توجه به بیانات Input Output، در صورتی که توسعه دهندگان با هیچ مشکل فنی‌ای مواجه نشوند، این نسخه به‌روزسانی شبکه اصلی را رقم خواهد زد.

به عنوان شاخص دوم، حدود 25 صرافی که دارای بیشترین سهم از نقدینگی در دسترس هستند، باید پیش از راه اندازی این به‌روزرسانی وارد شوند.

به عنوان شاخص آخر، برنامه‌های غیرمتمرکز پیشتاز بر اساس کاردانو، باید به گره نسخه 1.35.3 ارتقا پیدا کنند. با توجه به داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم DefiLlama، در حال حاضر برنامه‌های Minswap، WingRiders، SundaeSwap، MuesliSwap و Lending Pond، پنج دپ با بیشترین محبوبیت روی این شبکه به شمار می‌روند.

در ابتدا، هارد فورک وسیل برای راه اندازی در روزهای نخست ماه جولای زمان‌بندی شده بود، اما به دلیل وجود چالش‌های فنی، راه اندازی آن به دفعات با تعویق مواجه شد.

بیشتر بخوانید:  مناظره دو تریدر مشهور بر سر وایت پیپر بیت کوین

بر اساس داده‌های وبسایت CoinGecko، در حال حاضر، کاردانو با رشدی 2.3 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 0.54 دلار معامله می‌شود. ارزش کل این توکن حدود 18 میلیارد دلار محسوب می‌شود.

عملکرد کاردانو در 7 روز گذشته نیز مطلوب بوده است و در این مدت، 5 درصد رشد را تجربه کرده است.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا