اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اوج تاریخی تمایل شرکت ها به آلت کوین ها

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارش شرکت CoinShares ورود سرمایه به محصولات سرمایه گذاری مستقر بر روی سولانا در هفته گذشته 388 درصدی رو به رو شد و سرمایه گذاران نهادی 13.2 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاران سولانا را در اختیار دارند.

سلام کریپتو

تقاضای نهادی برای در اختیار داشتن محصولات سرمایه گذاری آلت کوین ها به سطوح بی سابقه ای رسیده است بطوری که سهم بازار آلت کوین ها در حال حاضر رکورد 35 درصد از کل محصولات سرمایه گذاری دیجیتال است.

بر اساس گزارش هفتگی صندوق مدیریت دارایی دیجیتال CoinShares در 7 سپتامبر، آلت کوین ها نزدیک به 40 درصد از ورودی های هفته گذشته به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال را به خود اختصاص دادند.

در حالی که 97.8 میلیون دلار روی محصولات سرمایه گذاری این شرکت در تاریخ 30 آگست تا 3 سپتامبر سرمایه گذاری شده است، آلت کوین ها سهمی 38.9 میلیون دلاری را به خود اختصاص دادند.

در هفته گذشته نیز شاهد افزایش قابل ملاحظه در سرمایه گذاری شرکت ها بر روی آلت کوین ها بودیم بطوری که در هفته گذشته و هفته قبل از آن به ترتیب 24 میلیون و 21 میلیون دلار ورودی بر روی این رمز ارز ها ثبت شد.

صرافی ایرانی کارت

محصولات اتریوم نیز برای دومین هفته متوالی پیشرو بودند و ورودی 14.4 میلیون دلار را ثبت کردند که نسبت به هفته قبل که 17.2 میلیون دلار بود 16.2 درصد کاهش داشت.

بیشتر بخوانید:  همکاری آمریکا و روسیه در مورد ارز های دیجیتال

سرمایه گذاری شرکت ها به افزایش قیمت رمز ارزی مثل سولانا شد و این رمز ارز طی شبانه روز اخیر افزایش قیمت 28.7 درصدی را تجربه کرد و از اوج قیمت قبلی خود عبور کرد و هر لحظه در حال ثبت اوج قیمت جدید است و هم اکنون در زمان نگارش این خبر نیز در سطح قیمت 182.46 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا