صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

استفاده شرکت ها از فرصت و خرید بیت کوین در کف قیمت

استفاده شرکت ها از فرصت و خرید بیت کوین در کف قیمت

به گزارش زوم ارز، سرمایه گذاران نهادی در پی آخرین ممنوعیت اعمال شده از سوی چین بر روی ارز های دیجیتال استفاده کردند و در هفته گذشته 95 میلیون دلار از سرمایه خود را وارد این بازار کردند.

سلام کریپتو

بنا به گزارش هفتگی شرکت مدیریت دارایی CoinShares که دیروز منتشر شد، افت قیمت بیت کوین به افزایش حجم سرمایه گذارای از سوی شرکت ها بر روی ارز های دیجیتال افزایش یافت و این شاخص برای ششمین هفته متوالی سبز بود.

سرمایه ورودی 95 میلیون دلاری که بین 20 سپتامبر تا 24 سپتامبر صورت گرفت نشان دهنده افزایش 126 درصدی ورودی هفتگی است و محصولات سرمایه گذاری بیت کوین و اتریوم به ترتیب 50.2 میلیون دلار و 28.9 میلیون دلار سرمایه را جذب خود کردند.

در حالی که محصولات سرمایه گذاری بیت کوین قبل از ماه آگست در 13 هفته از 17 هفته شاهد خروج سرمایه خود بودند حالا احساسات مثبت نسبت به دارایی های دیجیتال طی هفته های گذشته افزایش یافته و سرمایه گذاری بر روی محصولات بیت کوین نیز 234 درصد افزایش یافته است.

بنظر می‌رسد اشتیاق موسسات برای آلت کوین ها نیز ادامه دارد چرا که محصولات سرمایه گذاری کاردانو، سولانا و پولکادات به ترتیب 3.9 میلیون دلار، 2.6 میلیون دلار و 2.4 میلیون دلار سرمایه را جذب خود کردند و صندوق هایی که از چندین دارایی پشتیبانی می‌کنند نیز در هفته گذشته 6.4 میلیون دلار ورودی را  ثبت کردند.

صرافی کوینکده

متاسفانه این خبر منجر به جلوگیری از سقوط بیت کوین نشده چرا که این رمز ارز طی شبانه روز اخیر کاهشی 4.4 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 41969 دلار قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  گری‌اسکیل یک میلیارد دلار بیت کوین خرید

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا