اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیشی گرفتن محبوبیت صندوق سرمایه گذاری اتریوم نسبت به بیت کوین

پیشی گرفتن محبوبیت صندوق سرمایه گذاری اتریوم نسبت به بیت کوین

به گزارش زوم ارز و به نقل از مطالعه جدیدی که از سوی یک شرکت تجزیه و تحلیل دارایی های دیجیتال صورت گرفته، سرمایه گذاران نهادی در حال فاصله گرفتن از صندوق تراست بیت کوین گری اسکیل هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی CryptoCompare صندوق تراست اتریوم گری اسکیل در ماه سپتامبر برای اولین بار شاهد حجم معاملات روزانه بیشتری نسبت به صندوق تراست بیت کوین گری اسکیل در تاریخ خود بود.

صندوق تراست اتریوم گری اسکیل پر فروش ترین دارایی دیجیتال این شرکت در ماه سپتامبر بود و بطور میانگین حجم معاملات روزانه آن 29 درصد رشد داشته به 250 میلیون دلار نیز رسیده و برای اولین بار از بیت کوین پیشی گرفته است.

کوین کده

این مطالعه همچنین خاطرنشان کرد که کل دارایی های تحت مدیریت این شرکت در محصولات مبتنی بر بیت کوین در ماه سپتامبر به پایین ترین سطح خود رسیده و رقابت را به اتریوم باخته چرا که بنظر سرمایه گذاران در حال گسترش بخشیدن و تنوع دادن به سبد سرمایه گذاری خود هستند.

ارزش کل دارایی تحت مدیریت بیت کوین آنها در ماه سپتامبر 7.8 درصد کاهش یافته و به 35.1 میلیارد دلار رسیده و محصولات بیت کوین این شرکت در ماه آپریل 78.3 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت آنها را تشکیل می‌دادند و حالا این رقم به 67.9 درصد رسیده است و در طرف دیگر محصولات مبتنی بر اتریوم آنها با رشد سه درصدی به 13.5 میلیارد دلار رسیدند و بالاترین سهم خود از کل دارایی تحت مدیریت گری اسکیل با 25.9 درصد را ثبت کردند.

بیشتر بخوانید:  افزایش رشد معاملات ریپل در آسیا

این اتفاق نشان دهنده این است که سرمایه گذاران به دنبال جایگزینی برای بیت کوین برای مواجهه با ارز های دیجیتال هستند.

بنظر شما همراهان زوم ارز آیا روزی خواهد رسید که شرکتی همچون تسلا به جای سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری بر روی بیت کوین، این مبلغ را به سرمایه گذاری بر روی اتریوم اختصاص دهد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Dailyhodl


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا