اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

موسسات به دنبال سرمایه گذاری در اتر

salamcrypto

صندوق مدیریت دارایی دیجیتال CoinShares می‌گوید که سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری در کاردانو، XRP و اتر و سایر دارایی های دیجیتال هستند.

بنا به گزارش هفتگی این موسسه، تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در آلت کوین ها افزایش یافته است و در هفته ای که گذشت، سرمایه گذاران 33 میلیون دلار در اتر سرمایه گذاری کردند و سرمایه گذاران این رمزارز را به سایر آلت کوین ها ترجیح می‌دهند.

در گزارش آنها آمده است:
در  هفته ی گذشته مجموعاً 94 میلیون دلار از صندوق ما خارج شد و علی‌رغم بالا بودن این رقم، ما معتقدیم که این موضوع نشان دهنده چرخش احساسات بازار از ماه می است، در آن زمان احساسات منفی در بازار بسیار زیاد بود و خروج شدیدی از بازار ارز های دیجیتال رخ داد.

به غیر از اتر، محصولات دیگر این صندوق یعنی کاردانو و XRP نیز جزو دارایی های محبوب سرمایه گذاران بودند به طوری که سرمایه گذاران 7 میلیون دلار در کاردانو، 4.5 میلیون دلار در توکن XRP و 2.7 میلیون دلار در سایر دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کردند.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که احساسات منفی شدیدی بر بیت کوین متمرکز شده است چرا که شاهد خروج 141 میلیون دلار سرمایه از گل سرسبد ارز های دیجیتال بودیم، داده ها نشان می‌دهند که موسسات تمایل خود را به سرمایه گذاری در بیت کوین از دست داده اند.

صرافی ایرانی کارت

با اینکه تمایل موسسات به سرمایه گذاری در بیت کوین کم شده است ولی این رمزارز همچنان بزرگترین دارایی دیجیتال تحت مدیریت صندوق کوین شیر است چرا که آنها بیش از 30 میلیارد دلار از این دارایی را در اختیار دارند و پس از آن اتریوم را با 12.32 میلیارد دلار در اختیار دارند.

بیشتر بخوانید:  سرقت برق برای استخراج بیت کوین در مالزی

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا