اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تلاش موسسه ها برای نگه داشتن بیت کوین بالای 50 هزار دلار

salamcrypto

تحقیقات جدید از CrossTower نشان می‌دهد که خریداران موسسه ای قیمت بیت کوین را بالای 50 هزار دلار نگه خواهند داشت.
در گزارشی که کوین تلگراف با نشریه کراس تاور بصورت مشترک انجام دادند، پلتفرم معاملاتی کراس تاور می‌گوید که سرمایه گذاران بزرگ اجازه نخواهند داد که بیت کوین به 50 هزار دلار سقوط کند.بر اساس این گزارش، آدرس هایی که بیش از هزار بیت کوین داشته از اول ژانویه افزایش شدیدی داشته اند و به بالاترین سطح خود رسیده اند، با وجود قیمت نسبتاً بالای بیت کوین اما نهنگ ها خرید زیادی کرده اند.
کراس تاور بخاطر تحولات بازار مثل تصمیم مسترکارت برای راه اندازی گزینه پرداخت با بیت کوین برای کاربران و راه اندازی سیستم خدمات امن ارز دیجیتال برای کاربران توسط BNY Mellon معتقد است که چشم انداز بازار همچنان صعودی است. این شرکت همچنین رشد سرمایه گذاری شرکت ها در بیت کوین مثل سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری تسلا در بیت کوین را بسیار مثبت می‌داند و معتقد است بازار دوباره صعودی خواهد شد.
” مارتین گاسپار، تحلیلگر فعال در کراس تاور به کوین تلگراف گفت: ما اعتقاد داریم که تعداد آدرس هایی که بیش از هزار بیت کوین داشته اند در هفته های اخیر افزایش یافته که به احتمال زیاد منعکس کننده خرید بسیاری از موسسه ها در ژانویه و فوریه است.”
او ادامه داد:
” از نظر ما، بسیاری از موسسه ها بیت کوین را طلای دیجیتال می‌بینند و با این موجودیت وارد می‌شوند که بیت کوین خریداری کنند و آنرا نگهداری می‌کنند. داده های موجود نشان می‌دهند که این سرمایه گذاران، به طور سنتی وارد این بازار شدند و قیمت پایین ژانویه را فرصتی برای ورود به این بازار دیدند.”
کراس تاور می‌گوید این کاهش شدید و اصلاح قیمت بیت کوین زمینه ای برای حرکت صعودی شدید بازار خواهد بود.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل ریپل: ریپل زنده خواهد ماند 😖

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا