اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش محبوبیت دوج کوین

کاهش محبوبیت دوج کوین

به گزارش زوم ارز و پس از اینکه دوج کوین قلب و دهن جامعه سرمایه گذاری را دستاورد ای چشمگیر خود در اوایل سال جاری تسخیر کرد، حالا محبوبیت پادشاه میم کوین ها کاهش یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به داده های ارائه شده از سوی تحلیلگران CryptoCompare، تعداد تراکنش های روزانه در شبکه دوج کوین به 18 هزار واحد تراکنش کاهش یافته است و پس از رسیدن به بیش از 140 هزار واحد تراکنش در ماه آپریل، حالا با کاهشی شدید مواجه شده و به پایین ترین سطح خود از سال 2017 رسیده است.

نرخ معاملات روزانه یکی از معیار های اساسی زنجیره ای است که نشان دهنده استفاده از بلاکچین است.

کوین کده

قیمت دوج کوین نیز 71 درصد نسبت به بالاترین سطح قیمت خود که در تاریخ 8 می در سطح 0.73 دلار ثبت کرده بود کاهش پیدا کرده و فاصله بسیار زیادی با اوج قیمت خود دارد.

علاوه بر این، جستجو های گوگل برای عبارت دوج کوین نیز با کاهش شدید مواجه شده و به پایین ترین سطح خود از اواخر ژانویه رسیده است.

در حالی که افزایش قیمت دوج کوین به سرعت به یک حباب تبدیل شد حالا این حباب ترکیده و دوج کوین در وضعیت بدی قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  مجله TIME نیز جزو دارندگان بیت کوین است

به هر حال این رمز ارز از سال 2013 راه اندازی شده و تاکنون موارد وحشتناکی از جمله بازار سال 2018 را به چشم دیده و سالم و سلامت باقی مانده و الان نیز سالم و سلامت باقی خواهد ماند.

شاید این موضوع که شبکه AMC به دنبال پذیرش دوج کوین است منجر به نجات پیدا کردن دوج کوین شود و مدیرعامل این شبکه آقای آدام آرون اخیراً در یک نظرسنجی از دنبال کنندگان خود پرسیده بود که آیا آنها موافق با پذیرش دوج کوین هستند یا خیر و مردم نیز اکثرا پاسخ به پذیرش این رمز ارز دادند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا