اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مصاحبه Haster Piers مسئول SEC

salamcrypto

هستر پیرس می‌گوید با افزایش خرید ارز دیجیتال توسط موسسه ها، باید قانون هرچه سریع تر قوانین واضح و مشخصی در این مورد تصویب شوند.
هستر پیرس که یک مقام مسئول در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکاست گفت زمانی که موسسه ها به سوی ارز دیجیتال می‌روند، نیاز به قوانین شفاف بسیار حائز اهمیت می‌شود. او باور دارد پس از اینکه شرکت هایی مثل تسلا یا مسترکارت به بازار ارز دیجیتال هجوم آورده اند حالا نیاز به قوانین بیش از همیشه حس می‌شود.
پیرس در مصاحبه ای با رویترز در اوایل هفته در مورد پیامد های خرید توسط موسسه ها توضیح می‌دهد، او می‌گوید بعد از اینکه شرکتی مثل تسلا، بیت کوین خریداری کرده بعد از آن شرکت های دیگری به این بازار هجوم خواهند آورد. شرکت های بیشتری از جمله قدیمی ترین بانک ایالات متحده مثل  BNY Mellon و بزرگترین شرکت پرداخت در جهان یعنی مسترکارت اعلام کردند که قصد دارند برنامه های خود را برای خدمات رمزنگاری معرفی کنند.
پیرس گفت: این هجوم شرکت ها برای ورود به این بازار، ما را به این وا می‌دارد که اقداماتی برای شفافیت و دیگر کار ها انجام دهیم. در جامعه رمزنگاری پیرس به ” مادر رمزنگاری” شناخته می‌شود، او همیشه از قوانین شفاف حمایت کرده و برای داشتن این قوانین پافشاری می‌کند. او از سازمان بورس می‌خواهد که که شفافیت بیشتری قوانین بدهند تا صنعت رمزنگاری بدون ترس از قانون شکنی پیشرفت کند.
پیرس خاطرنشان کرده دولت جدید آمریکا با فشار از سوی سرمایه گذاران موسسه ای مواجه شده و می‌تواند چشم انداز جدیدی در مورد تنظیم قوانین رمزنگاری ارائه دهد: این درخواست ها نه تنها در مورد شفافیت بلکه در مورد این است که فرصتی پیش آمده که دیگران در حال تجدید نظر در مورد این بازار هستند و دولت جدید باید این شانس را بوجود بیاورد.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  تاکنون 232 آدرس اتریوم را در اتریوم 2 ذخیره کردند

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا