ریپورتاژ آگهی

معرفی سرویس کلود ماینینگ

تیم زوم ارز هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده کاربران از این سرویس را ندارد و این محتوا صرفا یک ریپورتاژ می باشد که توسط تیم منتشر کننده تهیه شده است. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در سرویس دهی لطفا تیم زوم ارز را مطلع بسازید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

راهنمای مبتدیان برای استخراج ابری

چگونه شروع به کسب درآمد در بستر ارزهای دیجیتال با ریسک کم کنیم؟

پول دیجیتال در سال های اخیر به یک روند جهانی تبدیل شده است. در حالی که صنعت کریپتو یا رمز ارزها در حال گسترش است، بسیاری از مردم در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند. یکی از ساده ترین راه ها برای به دست آوردن رمز ارزها استخراج ابری است، فناوری که به شما امکان می دهد بدون تجهیزات و دانش فنی خاص بیت کوین کسب کنید.

درک ارزهای دیجیتال

در حالی که بحث ارزهای دیجیتال در کل جهان داغ است، برخی از مردم هنوز به وضوح ماهیت بیت کوین و بلاکچین را درک نمی کنند. بیت کوین اساسا یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است، همانطور که پلتفرم های مبتنی بر بلاکچین قرار است چنین باشند. واقعیت مهم در مورد ارز دیجیتال این است که هیچ بانک مرکزی یا دولتی بر آن حکومت نمی کند. کاربران می توانند مستقیما بدون بانک بیت کوین بخرند، بفروشند و یا مبادله کنند.

کوین کده

از آنجایی که هر تراکنش در شبکه بیت کوین برای هر عضو قابل دسترسی است، جعل کردن آن بسیار پیچیده است. به همین دلیل است که انتقال رمز ارزها هنوز کاملا ایمن است. از زمانی که بیت کوین در اوایل سال سال 2009 راه اندازی شد، ارزش بیت کوین به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این امر، ارزهای دیجیتال را به یکی از با ارزشمندترین اشیا برای سرمایه گذاری در آن تبدیل کند.

استخراج یا ماینینگ به چه معناست؟

تنها راه برای به دست آوردن بیشتر ارزهای دیجیتال استخراج است، فرآیندی برای ایجاد کوین های جدید با حل مسائل پیچیده ریاضی محاسباتی می باشد. به طور کلی، استخراج ارز دیجیتال فرآیند تایید تراکنش ها و افزودن آنها به شبکه بلاکچین است. استخراج رمز ارزها برای افراد معمولی با استفاده از رایانه شخصی خود در روزهای اولیه، مشکل نبود. در حال حاضر، این فرآیند بسیار پیچیده شده است و به تجهیزات قدرتمند با مقدار زیادی از منابع محاسباتی نیاز دارد. همچنین انرژی زیادی مصرف می کند و باعث می شود استخراج بیت کوین برای افرادی که در کشورهایی با قیمت برق بالا زندگی می کنند تقریبا در دسترس نباشد.

استخراج ابری cloud mining چیست؟

در اوایل دهه 2010، کاربران می توانستند بیت کوین را با استفاده از کامپیوترهای شخصی خود با واحدهای پردازش مرکزی CPU استخراج کنند. در دهه 2020، استخراج انفرادی دیگر در دسترس نیست و ارز دیجیتال توسط فارم استخراج صنعتی که معمولا مقادیر زیادی برق مصرف می کنند، تولید می شود. همچنین لازم به ذکر است که فناوری استخراج ابری به تجهیزات خاصی برای دریافت رمز ارزها نیاز ندارد. شما می توانید با اجاره قدرت محاسبات ابری بدون نصب و اجرای مستقیم هیچ ابزاری، به فرآیند جهانی ایجاد بیت کوین بپیوندید.

مزایای استخراج ابری

فناوری استخراج ابری مزایای زیادی را به افراد ارائه می دهد زیرا فرصتی برای صرفه جویی در هزینه ها به ارمغان می آورد. شما نیازی به خرید و نصب سخت افزار استخراج اضافی ندارید که مقدار زیادی انرژی مصرف می کند. همچنین به صرفه جویی در هزینه ها کمک می کند زیرا نیازی به خرید سخت افزار و نرم افزار اضافی ندارید. همچنین، این بهترین و ساده ترین راه برای شروع استخراج بیت کوین برای مبتدیانی است که به دنبال درآمد غیر ثابت با سرمایه گذاری های کوچک هستند. خوبی استخراج ابری ارزهای دیجیتال این است که نیازی نیست که در مورد ASICها و کارت های ویدئویی آموزش ببینید. بنابراین این یک پاسخ برای کسانی است که از نظر فنی مهارت ندارند اما مایل هستند با خیال راحت در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

معرفی دو مدل از استخراج ابری رمز ارزها

دو مدل وجود دارد که می توانید برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کنید. اولین مورد “استخراج با هاست host” است، مدلی که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا با اجاره بخشی از سخت افزار واقع در مراکز داده ارائه دهندگان، رمز ارزها را استخراج کنند. با انتخاب این مدل از استخراج ابری، باید تجهیزات را خودتان نگهداری کنید، بنابراین بهترین گزینه برای کسانی که از نظر فنی مهارت دارند نیست.

یکی دیگر از مدل های محبوب استخراج ابری ارزهای دیجیتال، قدرت هش اجاره ای است. در این مدل از استخراج ابری، کاربران قدرت هش را از فارم های ارائه دهندگان اجاره می کنند. برای شروع استخراج بیت کوین یا آلت کوین، باید یک حساب کاربری در پلتفرم استخراج انتخابی ایجاد کنید و موارد خاصی مانند مدت قرارداد و میزان نرخ هش را انتخاب نمایید.

آیا استخراج ابری سازگار با محیط زیست است؟

برخی از منتقدان بیت کوین مدت هاست گفته اند که ریگ های استخراج بدون توقف کار می کنند و مقدار قابل توجهی انرژی مصرف می کنند. اما در واقع، شرکت های بزرگ بلاکچین در حال توسعه استراتژی هایی را ارائه می دهند که فرآیند استخراج را سازگار با محیط زیست می کند. بیشتر آنها از منابع انرژی تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی، آب و باد استفاده می کنند. بنابراین می توانید مشاهده کنید که فناوری های کنونی استخراج بیت کوین به اندازه سال های اخیر برای کره زمین بد نیست.

قرارداد استخراج ابری چیست؟

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال، کوین ها را تحت انواع خاصی از قراردادها استخراج می کنند. به طور خلاصه، یک قرارداد استخراج ابری توافقی است بین یک شرکت و مشتری که برای خروجی توان استخراج از سخت افزار نصب شده در یک مرکز داده از راه دور، هزینه می پردازد. قراردادهای استخراج از نظر قیمت، سودآوری نرخ قدرت هش، مدت زمان نیز متفاوت است. بنابراین بسیار مهم است که نوع درستی از برنامه برای دریافت سود مناسب انتخاب کنید.

اول از همه، شما باید پلتفرمی را انتخاب کنید که سابقه ارائه خدمات را داشته باشد. نکته کلیدی دیگر در مورد قراردادهای استخراج ابری، سودآوری است. برای انتخاب یک پلتفرم سودده، باید تعیین کنید که چند روز طول می کشد تا مبلغ سرمایه گذاری شده خود را به همراه سود دریافت کنید. محاسبه ساده به شما ایده ای از سودآوری واقعی انتخابی می دهد. اگر خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید، از طریق تماس با پشتیبانی در وب سایت اسخراج ابری کمک بخواهید. همچنین، هنگام انتخاب قرارداد هش ابری کمی وقت بگذارید و نظرات کاربران را در نظر بگیرید. فقط به خاطر داشته باشید که کلاهبرداران زیادی در جامعه استخراج ارزهای دیجیتال وجود دارند. بنابراین، قبل از اینکه ریسک کنید باید مطمئن شوید که سرمایه خود را به یک کلاهبردار نمی دهید.

چگونه یک کلاهبرداری را شناسایی کنیم؟

انجام تحقیقات مناسب قبل از سرمایه گذاری در استخراج ابری ارزهای دیجیتال بسیار مهم است. در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که می تواند به شما در شناسایی کلاهبرداران کمک کند.

1.یک شرکت صاحب هیچ سخت افزار فیزیکی نیست (که احتمالا به این معنی است که از طرح های کلاهبرداری هرمی استفاده می کند).

بیشتر بخوانید:  معرفی دو نهال پرسود خشکبار در مناطق گرمسیر کشور

2.یک ارائه دهنده نرخ سودآوری بالا و یک دوره بازپرداخت فوق العاده کوتاه را تضمین می کند.

3.هیچ اطلاعات قانونی در وب سایت وجود ندارد.

فقط یک نکته دوستانه: همیشه از عقل خود استفاده کنید و مراقب باشید که پول خود را کجا سرمایه گذاری می کنید.

چگونه به جامعه استخراج ابری بپیوندیم؟

برای شروع استخراج ارزهای دیجیتال به صورت ابری به چه ابزارهایی نیاز دارید؟ در واقع هیچ ابزار خاصی لازم نیست. یک سرویس استخراج ابری مورد اعتماد را انتخاب کنید، یک حساب جدید ایجاد کنید و مقداری پول در یک قرارداد هش سرمایه گذاری کنید. بررسی های تخصصی مرتبط زیادی در سراسر وب وجود دارد، بنابراین می توانید به راحتی یک ارائه دهنده استخراج قانونی را انتخاب کنید.

پس از ثبت نام و مراحل تایید، باید یک قرارداد هش معتبر انتخاب کرده تا به کسب درآمد رمزنگاری بپردازید. اکثر شرکت های هش ابری روش های پرداخت متفاوتی را می پذیرند. بنابراین شما این فرصت را دارید که از طریق کارت اعتباری، حساب بانکی معمولی یا کیف پول رمزنگاری شده به ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال سپرده گذاری کنید. فرآیند استخراج بلافاصله پس از واریز وجه به حساب شما شروع می شود. تنها کاری که از این لحظه باید انجام دهید این است که آمار حساب خود را بررسی کنید تا ببینید که چگونه وضعیت درآمد شما در حال افزایش است.

آیا استخراج ابری سودآور است؟

برخی منابع مرتبط با رمزنگاری ادعا می کنند که استخراج ابری، نسبت سود به هزینه فوق العاده بالایی دارد. چیزی که شکی در آن نیست، این است که سودآوری هش ماینینگ به معیارهای متعددی بستگی دارد. ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه مقدار می توانید در قراردادهای هش سرمایه گذاری کنید. اکثر شرکت های استخراج ابری به کاربران اجازه می دهند با چند درصد دلار شروع کنند. اما در واقع، باید بدانید که حداقل مقدار سود قابل توجهی برای شما به همراه نخواهد داشت. بنابراین بهتر است حداقل یک یا دو هزار دلار سرمایه گذاری کنید تا در چند ماه آینده درآمد خوبی در ارزهای دیجیتال ایجاد کنید.

نکته دیگر در مورد سودآوری استخراج ابری، نرخ هش است. شما مقدار خاصی از قدرت هش تولید شده توسط امکانات ماینینگ ارائه دهنده را با خرید یک قرارداد هش اجاره می کنید. اگر می خواهید سود بیشتری کسب کنید، قراردادهایی با نرخ هش بالاتر انتخاب کنید. اکثر وب سایت های استخراج ابری یک ماشین حساب ارائه می دهند که می تواند به شما در پیش بینی بازده تخمینی کمک کند. همچنین، باید ارزش فعلی بیت کوین را در نظر داشته باشید که بسته به وضعیت بازار مالی جهانی می تواند بسیار بالا باشد. اگر در انتخاب قرارداد مطمئن نیستید، از یک نفر بخواهید که به شما در انتخاب قرارداد بهتر کمک کند. همچنین، به یاد داشته باشید که می توانید از ابزارهای سرمایه گذاری برای افزایش درآمد خود استفاده کنید و تجربه بهتری با استفاده از قراردادهای هش ابری داشته باشید.

بهترین سرویس های استخراج ابری چیست؟

قانون اولیه برای شروع ایمن استخراج بیت کوین این است که فقط از پلتفرم های هش قانونی استفاده کنید. اگر به دنبال ارائه دهنده هش قابل اعتمادی هستید که تحت مجوز فعالیت می کند، به SHAMINING که یک شرکت بلاکچین معروف است مراجعه کنید. این شرکت در شهر لندن انگلستان مستقر است و از سال 2018 شناخته شده است و در حال حاضر با بیش از 17 هزار سرمایه گذار ارزهای دیجیتال در تجارت جهانی ماینینگ مشارکت داشته است. این شرکت توسط تیمی از علاقه مندان پرشور ارزهای دیجیتال ایجاد شد که به آینده ای بهتر برای فناوری های بلاکچین و پول دیجیتال اعتقاد دارند.

SHAMINING سه مرکز داده بزرگ واقع در لندن، کیپ تاون، سن خوزه و کالیفرنیا را اداره می کند. تجهیزات پیشرفته، خدمات پایدار با کیفیت بالا را برای کاربران به ارمغان می آورد. این شرکت همچنین در فناوری های ماینینگ سازگار با محیط زیست سرمایه گذاری می کند که عمدتا از منابع انرژی سبز همچون پنل های خورشیدی و توربین های بادی قدرتمند استفاده می کند. ریگ های ماینینگ در مناطق آفتابی و بادخیز واقع شده اند که هزینه ها را کاهش داده و استخراج ابری را سودآورتر می کند.

امکانات

.پاداش 37% در اولین سرمایه گذاری

.یک مدیر شخصی برای هر کاربر

.پرداخت از طریق کارت اعتباری و IBAN پذیرفته می شود.

.پرداخت های روزانه در کوین ها رمزنگاری شده یا ارزهای فیات پیشنهادی

.برداشت 24 ساعته

.برنامه ….

.ماشین حساب درآمد

.نمودارهای ارزش بیت کوین

.آمار دقیق زمان واقعی در بخش حساب

قراردادهای استخراج ابری معمولی در SHAMINING چقدر سودآور است؟ طبق یک برنامه یک ساله، سودآوری از 143% شروع می شود. با سرمایه گذاری 1000 دلاری و استفاده از پاداش 37 درصدی در اولین سرمایه گذاری، 178 دلار بازده ماهانه دریافت می کنید. بنابراین وقتی دوره قرارداد شما تمام شد، 2137 دلار به عنوان سود دریافت می کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب خود را هر چند وقت یکبار بررسی کنید. قیمت فعلی در هر 1 گیگاهرتز در ثانیه در SHAMINING از 0.0109 دلار شروع می شود. بسته به نرخ قدرت هش، می توانید یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید.

.23580 GH/s توسط ماینرهای GPU تولید شده و قیمت هر GH/s برابر با 0.0120 دلار است.

.94340 GH/s توسط ماینرهای GPU تولید شده و قیمت هر GH/s برابر با 0.0113 دلار است.

.235849 GH/s توسط ماینرهای ASIC تولید شده و قیمت هر GH/s برابر با 0.0109 دلار است.

.طرح انفرادی با قدرت هش 700471 GH/s. قیمت هر GH/s برابر با 0.0106 دلار است. در صورت درخواست، تماس با تیم پشتیبانی در دسترس است.

اعضای جدید باید برای انجام عملیات مالی ثبت نام کرده و تایید شوند. این یک روش آسان و سریع است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کپی دیجیتالی از شناسنامه، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی خود را بارگذاری کنید. بلافاصله پس از این، می توانید سپرده گذاری کنید و بلافاصله استخراج را بدون مشکل شروع کنید. یکی دیگر از مزایای SHAMINING برداشت های خودکار سریع در صورت درخواست است.

چکیده کلام

اگر می خواهید به یک تجارت ارز دیجیتال بپیوندید اما نصب فارم استخراج یا ماینینگ گزینه مناسبی نیست، سرویس های استخراج ابری می تواند پاسخگو باشد. می توانید با فناوری های هش ابری بدون مصرف انرژی زیاد، نویز مداوم، گرما و … رمز ارزها را به دست آورید. شروع به کار واقعا آسان است و ورود آن به مقدار کمی سرمایه نیاز دارد. فقط ارائه دهنده خود را پیدا کنید و در قراردادهای هش ارزهای دیجیتال با حداقل ریسک مالی سرمایه گذاری کنید. از آنجایی که فناوری های استخراج هش ابری ارزان و آسان هستند، برای همه مقرون به صرفه می باشند.

تیم زوم ارز هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده کاربران از این سرویس را ندارد و این محتوا صرفا یک ریپورتاژ می باشد که توسط تیم منتشر کننده تهیه شده است. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در سرویس دهی لطفا تیم زوم ارز را مطلع بسازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا