زوم ارز پدیا

معرفی اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال

معرفی اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال ؛ زمانی که شما در حال مطالعه این مقاله هستید قطعا به فکر افتاده تا با وارد شدن در بازار ارز های دیجیتال یک نرم افزار در این زمینه همیشه همراه داشته باشید. نرم افزار های متعددی هستند که در این باره به شما می توانند کمک کنند. شما می توانید با بکارگیری این نرم افزارها روند افزایشی و کاهشی قیمت ها را در جدول های موجود مشاهده کنید. این موضوع می تواند در زمان تحلیل ارز ها برای تریدر ها بسیار مفید باشد. همچنین شما این امکان را دارید تا در این نرم افزار ها خرید و فروش های خود را انجام دهید.

سلام کریپتو

ما در این مطلب می خواهیم به شما انواع نرم افزارهای مدیریت بازار رمز ارزها مانند(اتریومتتربیت کوین کشبیت کوین SV  و …)معرفی کنیم و به شما بگوییم که می توانید از طریق این اپلیکیشن ها ارز های خود را مدیریت کنید و از سود و زیان آنها با خبر باشید.


معرفی اپلیکیشن بررسی بازار ارز های دیجیتال

 

  1. اپلیکشن ” BlockFolio “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android – ای او اس / IOS

اپلیکشن " BlockFolio " برای بازار های ارز دیجیتالاولین  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : این نرم افزار، به شما به بهترین شکل کمک می کند تا بتوانید بهترین کارها در دنیایی ارز های دیجیتال را در گوشی موبایل انجام دهید. امکانات ویژه این نرم افزار شامل، محاسبه سود و ضرر، مشخص نمودن حد ضرر، مشاهده اخبار در حیطه ارز های دیجیتال انتخابی، خرید و فروشی راحت و … می شود.

صرافی ایرانی کارت

یکی از قسمت های ویژه این نرم افزار بخش ” Alert ” است. شما می توانید با مراجعه به این بخش در نرم افزار ” BlockFolio ” مشخص کنید، زمانی که قیمت به عنوان مثال ” ارز دیجیتال بیت کوین ” به N قیمت رسید به شما هشدار دهد تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید و یا فروش آن ارز بگیرید.

این نرم افزار شامل امکانات زیادی است که شما می توانید با دانلود و نصب آن به راحتی مورد استفاده قرار دهید. نرم افزار ” BlockFolio ” رابط کاربری آسان و زیبایی دارد و هر کاربری با هر سطحی می تواند به راحتی از آن استفاده کنند.


  1. اپلیکیشن ” Delta “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android

اپلیکیشن " Delta " برای بازار رمز ارزهادومین  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : این نرم افزار نیز همانند دیگر نرم افزار های قدرتمند عمل می کند. شما می تواند در این نرم افزار به صرافی های مختلف و همچنین کیف پول های قابل پشتیبانی بپیوندید. می توان گفت نرم افزار ” Delta ” تقریبا از ” 3000 ” ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند و شما می تواند با بکارگیری این نرم افزار از امکانات آن برای کار با انواع ارز ها استفاده کنید.

اپلیکیشن ” Delta ” به شما کمک می کند تا با نمودار دقیق، قیمت حال حاضر ارزهای دیجیتال مختلف را ببینید و آن ها را تحلیل کنید. متاسفانه یکی از گزینه های منفی این نرم افزار ” پولی بودن ” آن است. شما برای استفاده از این نرم افزار در کنار امکانات رایگان باید مقداری هزینه بپردازید تا بتوانید از تمام امکانات آن استفاده کنید. این هزینه تا حدودی برای ما ایرانی ها زیاد به نظر می رسد اما می توان گفت که این مبلغ برای تریدر ها اندک است.


3. اپلیکیشن ” CryptoLadder “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android – ای او اس / IOS

اپلیکیشن " CryptoLadder " برای بازار های ارز دیجیتال

سومین  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : به کمک این نرم افزار شما تنها می تواند بازار ارز های دیجیتال را بررسی کنید. ارز های دیجیتالی که این نرم افزار از آن ها پشتیبانی می کند، به محض افزایش و یا کاهش قیمت، قیمت ها تغییر می کند و قیمت زنده به کاربر ارائه می شود. اپلیکیشن ” CryptoLadder ” دارای رابط کاربری آسان و زیبایی است. شما عزیزان به راحتی می توانید مفهوم این نرم افزار را به محض ورود به آن درک کنید.


آموزش نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم|اتر


  1. اپلیکیشن ” CryptoTrader “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android – ای او اس / IOS

اپلیکیشن " CryptoTrader " برای بازار رمز ارز ها

چهارمین  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : این نرم افزار همانند دیگر برنامه ها به کاربر امکانات متعددی از جمله: مشاهده بروز ترین اخبار ارز های دیجیتال، قیمت جهانی و زنده ارز های پشتیبانی شده، هشدارها و… می دهد. شما می تواند در این نرم افزار انواع هشدار ها را شخصی سازی کنید تا عمل ترید به ضرر شما نباشد. هشدار ها می توانند در زمان افت یک ارز به نفع ما باشند و قبل از افت قیمت بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم.

در نرم افزار ” CryptoTrader ”  شما می توانید با نمودار های مختلف قیمت های انواع ارز های دیجیتال را تحلیل کنید و بهترین تصمیم را برای خرید و یا فروش خود بگیرید. این نرم افزار تقریبا از 1500 ارز پشتیبانی می کند. به صورت کلی شما می توانید با استفاده از این نرم  افزار بازار ارز های دیجیتال را وارد گوشی موبایلتان کنید.

بیشتر بخوانید:  خرید کالا با بیت کوین در ایران و جهان

  1. اپلیکیشن ” Crypto Price IQ “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android

اپلیکیشن " Crypto Price IQ " برای بازار ارز های دیجیتال

پنجمین  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : یکی از بهترین امکاناتی که می توان برای این نرم افزار نام برد، هشدار آن است. زمانی که ارز های دیجیتال با افت قیمت و یا رشد قیمت مواجه می شوند، هشدار ها می توانند ابزار مناسبی برای تریدر ها باشند. تریدر ها می توانند از این ابزار به نحوه احسن استفاده کنند.این نرم افزار از ” 400 ” ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. یکی از معایب این نرم افزار پشتیبانی از تعداد کمی از رمز ارز ها می باشد. تقریبا می توان گفت که این نرم افزار مناسب تریدر های غیر حرفه ای می باشد. استفاده از تمامی امکانات این نرم افزار رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد.


  1. اپلیکیشن ” Cryptonaut “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android – ای او اس / IOS

اپلیکیشن " Cryptonaut "

ششمین  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : رابط کاربری مناسب و زیبا این نرم افزار سبب شده است تا همه افزاد ( حرفه ای و مبتدی ) بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند. در این نرم افزار می توانید به صورت زنده ببینید، بخرید و بفروشید و…. . این نرم افزار از ارز های متعددی پشتیبانی می کند. این ویزگی به شما کمک می کند تا استفاده از این نرم افزار بسیار برای شما لذت بخش باشد. استفاده از ای نرم افزار در هر دو سیستم عامل رایگان می باشد.


  1. اپلیکیشن ” Simple Bitcoin Widget “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android

اپلیکیشن " Simple Bitcoin Widget " برای آنالیز ارز های دیجیتال

هفتمن  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : این نرم افزار به شما کمک می کند تا به ایجاد یک ویجت بر روی صفحه نمایش موبایل شما، در هر لحظه قیمت تمامی ارز ها جلوی دیدتان باشد. متاسفانه یکی از معایب این نرم افزار این است که تنها از 20 رمز ارز پشتیبانی می کند.


  1. اپلیکیشن ” Bitmap “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android

اپلیکیشن " Bitmap "

هشتمین اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : این نرم افزار، جزء یکی از بهترین نرم افزار های موجود به حساب می آید. یکی از امکاناتی که شما تنها در این نرم افزار دارید این است که می توانید فهرستی از مکان های فیزیکی و پذیرنده های بیت کوین را پیدا کنید. این گزینه می تواند برای بعضی از افراد خوشاید باشند. متاسفانه این نرم افزار در کشورعزیزمان ایران کاربردی ندارد.


بهترین زمان خرید بیت کوین در سال 2020 کی است؟


  1. اپلیکیشن ” Bitcoin Checker “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android

اپلیکیشن " Bitcoin Checker "

نهمین  اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال : این نرم افزار، قبل از ورود نرم افزار های حرفه، یکی از پرطرفدار ترین نرم افزار های ارز دیجیتال بود. سادگی این نرم افزار سبب شده بود تا کاربران زیادی به سمت آن روی بیاورند. به راحتی قیمت انواع ارز های دیجیتال در این نرم افزار قابل مشاهده می باشد. همانطور که گفتیم به دلیل سادگی این نرم افزار، تمامی کاربران به ویژه افراد اماتور می توانند از آن استفاده کنند.


  1. اپلیکیشن ” CoinTelegraph “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android – ای او اس / IOS

اپلیکیشن " CoinTelegraph "جهت مشاهده رمز ارزهای خود

دهمین اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال: از این نرم افزار می توانید برای دریافت اخبار و اطلاعات بروز رمز ارز ها استفاده کنید. شما می توانید علاوه بر مرور اخبار در این نرم افزار، انواع ارز های دیجیتال را تحلیل کنید و به کمک این تحلیل اقدام به خرید و فروش آن ها کنید.

 


  1. اپلیکیشن ” Coinbase “

موجود برای سیستم عامل های: اندروید / Android – ای او اس / IOS

اپلیکیشن " Coinbase " برای مشاهده بازار ارز

یازدهمین اپلیکیشن برای بررسی بازار ارزهای دیجیتال: شاید نام کوین بیس برای شما که در حال مطالعه این مقاله هستید آشنا باشد. این نرم افزار هم نام یک صرافی ارز های دیجیتال است. این نرم افزار نیز همانطور که از نامش پیدئاش متصل به صرافی معتبر ” CoinBase ” می باشد. یکی از بهترین آپشن های این نرم ازفزار را می توان همین ویژگی عنوان کرد.

شما می توانید در این نرم افزار بخرید و بفروشید و قیمت لحظه ای انواع ارز های دیجیتال را مشاهده کنید. رابط کاربری این نرم افزار بسیار آسان است و تمامی کاربران می توانند از آن به خوبی و به راحتی استفاده کنند.

ممنون که تا پایان مطلب “معرفی اپلیکیشن بررسی بازار ارز های دیجیتال” با ما همراه بودید.


سید مهدی میرعلمدار

دانشجوی مهندسی نرم افزار | گرافیست و ادیتور | فعال در حوزه های ارز دیجیتال، کامپیوتر، گوشی های هوشمند، گجت ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا