اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نوسات کم بیت کوین می تواند منجر به حرکت وسیع آن شود.

salamcrypto

حرکت عظیم ورودی

با وجود اخبار منفی و FUD رسانه ای اخیراً ، بیت کوین با نوسانات بسیار کمی نسبتاً ثابت مانده است که با توجه به الگوهای نمونه های قبلی ، این اتفاق اغلب شروع یک حرکت عظیم بوده است.

در هفته های گذشته ، بازار بیت کوین و ارز دیجیتال  بسیار آشفته بود ، اما قیمت این ارزها  به سختی حرکت کرده است. هک KuCoin و سو استفاده از وجوه  BitMEX و مثبت شدن کوید نوزده ریاست جمهوری ایالت متحده رخ دادند ولی با این وجود این اتفاقات، بیت کوین همچنان ثابت با نوسان کم بوده است.

ویلی وو ، تحلیلگر و کارشناس نمودار در 5 اکتبر 2020، مشاهده کرده  که نوسانات ، حجم تجارت و درآمد حاصل از صرافی ها در حال حاضر پایین است. هنگامی که نوسانات در حداقل  خود باشد نشانگر  حجم معاملات  تجاری در حد پایینی است و این یعنی  درآمد کارمزد ارز دیجیتال کم شده است. به عبارتی صرافی  سود کمتری از  فروش BTC نسبت به فیات به دست می اورد. حرکت سرمایه گذاران جهت بازار را مشخص می کند.

گروههای بولینگر در یک کانال بسیار باریک فشرده شده اند که می تواند منجر به شکست شود.  در همین حال ، Glassnode ارائه دهنده خدمات تحلیلی زنجیره ای گزارش داد که رویدادهای منفی هفته گذشته تأثیر زیادی بر بازارهای بیت کوین نداشته و از نظر بنیادی هنوز هم قوی است.

علیرغم تعدادی از حوادث بالقوه ناخوشایند در هفته گذشته ، بیت کوین  در حدود  $ 10،000 ثابت مانده است و اصول بنیادی بیت کوین هنوز هم قوی هستند.

دن تاپیرو ، بنیانگذار 10T Holdings ، در موردروند  صعودی بیت کوین در حال حاضر ، در  رسانه های مهمی  مانند بلومبرگ اظهار نظر کرد.

می توانم پیش بینی صعودی  فوق العاده بیت کوین توسط تحلیلگر  loomberg را با تجزیه و تحلیل واقعی به یاد بیاورم که ارزش بیت کوین را  امسال 14k  و  ، 100k را تا سال 2025 پیش بینی کرده بود. “

بیشتر بخوانید:  ایلان ماسک دیگر ثروتمند ترین مرد جهان نیست!

به روزرسانی قیمت بیت کوین

در حال حاضر، بیت کوین با قیمت 10،720 دلار معامله می شود که تقریباً قیمت ان در چند روز گذشته در همین حدود بوده است.

در جلسه معاملات صبح روز سه شنبه آسیا ، بالاترین قیمت روزانه 10،800 دلاری رویت شد اما مقاومت بسیار قوی نشان داد و طبق داده های Tradingview.com ، دوباره سقوط کرد.

جوش راگر ، تحلیلگر ، خاطرنشان کرده است که نوسانات می تواند در اینجا ایجاد شود که حتی  منجر به یک شکست بزرگ در این هفته شود. وی افزود: بیت کوین برای جلوگیری از سقوط مجدد به عدد چهار رقمی ، بایدمقاومت  بیش از 11 هزار و 150 دلار را بشکند. در منطقه قیمتی 9300 دلاری پشتیبانی شدیدی وجود دارد.

اش راجر در 5 اکتبر  2020 گفت:

فشرده سازی برای بیت کوین با وقفه احتمالی این هفته ادامه دارد. اگر بیت کوین در حرکت بعدی نتواند بالاتر از منطقه حمایتی  (10900 تا 11150 دلار) رود ،احتمالاً  تا 10 هزار دلار نزول  خواهد کرد.

این ارز دیجیتال از اواسط ماه آگوست روند نزولی داشته است ، اما از اواسط ماه مارچ روند رو به رشد داشته است. بنابراین جهت گیری بعدی قیمت آن دشوار است.

منبع: کوین گپ


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا