اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا پیروزی سوم ریپل در دادگاه نزدیک است؟

کنفراس جدید دادگاه ریپل

یکی از وکلای شرکت ریپل لبز آقای جیمز فیلان که وکیل کریس لارسن و برد گارلینگهاوس نیز هست در توییتر خود نوشت که کنفرانس جدید دادگاه برگزار خواهد شد.
این کنفرانس مربوط به تلاش های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای به دست آوردن اسنادی علیه ریپل از سازمان بورس کشور های دیگر که ریپل در آنها فعال است می‌باشد.این کنفرانس در تاریخ 30 آپریل به صورت مجازی و با استفاده از تلفن بخاطر ویروس کرونا برگزار خواهد شد.
این سازمان نامه ای به تمام همتایان خود در کشور هایی که ریپل در آن کشور ها فعال است فرستاده تا مدارکی را علیه شرکت ریپل لبز جمع کند.
همانطور که گزارش دادیم، کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تلاش بود تا با شرکای خارجی ریپل نیز در ارتباط باشد و مدارکی علیه این شرکت جمع کند.
فیلان طی توییتی اعلام کرد که ممکن است قاضی طی این کنفرانس  حضور مردم را نیز در نظر بگیرد و حداکثر 4000 تماس گیرنده در این کنفرانس حضور داشته باشند، وی به مردم هشدار داد که هرگونه اقدام غیرمجاز برای ضبط این کنفرانس و یا پخش مستقیم آن در یوتیوب یا هر پلتفرم دیگری بررسی خواهد شد و افراد تحت مجازات کیفری قرار خواهند گرفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

آیا پیروزی ریپل نزدیک است؟

طی بحثی که جیمز فیلان در قسمت کامنت های پست خود با یکی از طرفداران XRP داشت در مورد نتیجه احتمالی این کنفرانس گفت که انتظار دارد دادگاه جلوی این اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای بدست آوردن مدارک علیه ریپل با استفاده از شرکا و سازمان بورس های خارجی بگیرد.
وی همچنین معتقد است که احتمالاً دادگاه کمیسیون بورس و اوراق بهادار را موظف کند همه ی مدارک به دست آمده از این روش را به ریپل تحویل دهند.
به نظر شما در صورت دستور قاضی و پایان یافتن کنفرانس به نفع ریپل، توکن XRP دچار افزایش قیمت خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:  پافشاری ریپل روی پرونده های علیه سازمان بورس آمریکا

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

کوین کده

منبع: U.Today


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا