ریپورتاژ آگهی

آیا رابین کش جامع ترین پلتفرم رمز ارز ایرانی است؟

 آیا رابین کش جامع ترین پلتفرم رمز ارز ایرانی است؟

امروزه صرافی های خارجی محدودیت هایی را برای کاربران ایرانی اعمال کرده اند، به همین دلیل این امر باعث شده است تا صرافی های ایرانی رشد و توسعه را وظیفه خود بدانند. در حال حاضر صرافی های ایرانی بسیاری وجود دارد که می توان از بین آنها رابین کش را معرفی نمود. این صرافی توانسته است پلتفرم کاملا ایرانی را به همراه نخبگان ایرانی راه اندازی کند. در ادامه مطالب شما می توانید با این صرافی و ویژگی های آن به طور کامل آشنا شوید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یکی از دلایلی که می توان صرافی رابین کش را به عنوان بهترین صرافی ایرانی معرفی نمود این است که سعی بر این دارد تمام نیازهای افراد را در حوزه ی ارزهای دیجیتال برطرف نماید. صرافی رابین کش بیش از چهار سال سابقه در این حوزه دارد و تا به اکنون 5 نسخه به بازار ارائه داده است. آخرین به روزرسانی این صرافی در بهار سال 1400 صورت گرفته است.

شما می توانید با نگاه به پلتفرم رابین کش متوجه زیبایی و سادگی آن نسبت به سایر پلتفرم های معاملاتی شوید. اما لازم است که بدانید این پلتفرم توسط نخبگان و مدال آوران المپیاد کامپیوتر طراحی شده است و این امر باعث می شود که به عنوان یکی از پلتفرم های پیشگام در حوزه رمز ارزها باشد.

کوین کده

علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره نمودیم، از دیگر ویژگی های رابین کش می توان به کم بودن محدودیت ها برای واریز و برداشت نسبت به دیگر پلتفرم ها اشاره کرد. همچنین کارمزد پایین از دیگر ویژگی های آن است. لازم به ذکر است که محدودیت های برداشت مرتبط با سطح کاربری شما در صرافی رابین کش است. و سطح کاربری به میزان حجم معاملات کاربر در یک ماه گذشته بستگی دارد. در واقع در هر سطح کاربری محدودیت های برداشت متفاوت است. در این پلتفرم معاملاتی هیچ محدودیتی برای واریز تومان یا ارز دیجیتال وجود ندارد. شما می توانید برای مشاهده کامل کارمزدهای صرافی رابین کش به آدرس https://rabincash.com/fee مراجعه کنید.

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی رابین کش

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که نحوه خرید و فروش در این پلتفرم معاملاتی چگونه است؟ آیا امکان سفارش گذاری مدت دار وجود دارد؟ و یا اینکه می توان در این صرافی سفارشی را ثبت نمود تا هر وقت به قیمت مورد نظر رسید، انجام شود؟

و یا اینکه می توانید در صرافی رابین کش رمز ارزهای خود را به یکدیگر تبدیل کنید؟ آیا می توانید برای ذخیره سازی رمز ارزهای خود از کیف پول دیگر استفاده نمایید؟ همه اینها سوالاتی است که ممکن است در ذهن شما وجود داشته باشد. شایان ذکر است که پلتفرم معاملاتی رابین کش برای سفارش خرید و فروش دارای سه بازار است که شامل موارد زیر می باشد:

بازار بر خط

شما می توانید کلیه رمز ارزهایی که در این قسمت معامله می شوند را در کیف پول رابین کش خود نگهداری کنید. در قسمت بازار بر خط رابین کش 14 ارز دیجیتال وجود دارد که کاربران می توانند برای انجام معاملات خود استفاده نمایند. این بازار دارای خصوصیاتی به شرح زیر می باشد:

1.سفارش با بهترین قیمت پیشنهادی

زمانی که کاربران این نوع از سفارش را انتخاب می نمایند، تنها باید میزان و حجم مورد نظر را وارد کنند. در اینجا سفارش شما با بهترین قیمت پیشنهادی انجام خواهد شد.

2.سفارش با قیمت مشخص

در این نوع از سفارش کاربران علاوه بر اینکه حجم مورد نظر را تعیین می کنند موظف به تعیین قیمت مورد نظر نیز می باشند. در واقع افراد می توانند قیمت مورد نظر را تعیین نموده و تا زمانی که قیمت بازار به قیمت مورد نظر کاربران نرسد انجام نخواهد شد. سفارشات شما در صف انتظار قرار گرفته و تا زمانی که تکمیل نشود در قسمت سفارشات باز قرار خواهد گرفت.

3.سفارش با حد ضرر

در اینجا علاوه بر اینکه کاربران باید حجم مورد نظر را تعیین نمایند، دو قیمت نیز ثبت کنند. و زمانی که قیمت آخرین معامله بازار به حد ضرری که توسط کاربر تعیین شده است رسید، پلتفرم سفارشی را با حجمی که کاربر تعیین نموده و با قیمت دومی که ثبت کرده است فعال می نماید. پلتفرم معاملاتی رابین کش توصیه می نماید تا فاصله حد ضرری که تعیین می نمایید با قیمت دوم اندکی زیاد باشد. لازم به ذکر است که هر چه این فاصله بیشتر باشد از انجام سفارش با حد ضرر مطمئن تر خواهید بود.

در پلتفرم معاملاتی رابین کش سفارش، بازار بر خط به گونه ای طراحی شده است که قیمت رمز ارزها مطابق با بازار جهانی است. همچنین این بازار به کیف پول رابین کش شما متصل است و تمام نگرانی ها را در ارتباط با کارمزدهای انتقال و جابجایی رفع می نماید.

معرفی بازار پایه بیت کوین

در پلتفرم معاملاتی رابین کش در قسمت بازار بر خط کاربران می توانند علاوه بر اینکه کلیه رمز ارزهای خود را به تومان و یا تتر تبدیل می نمایند، به بیت کوین نیز تبدیل کنند و بالعکس. یعنی امکان تبدیل دیگر رمز ارزها به بیت کوین نیز وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  خرید ارز دیجیتال از ایرانیکارت

بازار اکسپرس

از بازار اکسپرس کاربران می توانند برای تبدیل رمز ارزهای خود استفاده نمایند. در واقع این بازار، یکی از سریع ترین و آسان ترین راه ها را در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله مزیت هایی که این بازار دارد این است که کاربران می توانند با کمترین کارمزد و بدون ریسک نوسانات قیمت رمز ارزهای خود را تبدیل نمایند. در صرافی های خارجی از این قابلیت با نام کانورت Convert یاد می شود. و می توان گفت این گزینه در دیگر صرافی های ایرانی موجود نمی باشد.

به طور کلی در بازار اکسپرس افراد می توانند به راحتی و با کمترین دانش و کارمزد، به خرید و فروش و تبدیل رمز ارزهای خود بپردازند. بازار اکسپرس همانند بازار بر خط برای رمز ارزهایی است که توسط کیف پول رابین کش پشتیبانی می شوند.

بازار مستقیم

شاید سفارشات با حجم بالا در صرافی های ایرانی همواره با مشکلاتی از جمله تغییر قیمت بازار روبرو باشد. بازار مستقیم گزینه ای است که کاربران از آن می توانند برای سفارشات با حجم بالا استفاده کنند. در واقع در این بازار رمز ارزها از طریق پلتفرم رابین کش قیمت گذاری می شود. و همچنین با حجم بالای سفارش نیازی به نگرانی در ارتباط با تغییرات قیمت ها وجود ندارد.

در پلتفرم بازار مستقیم رابین کش قیمت ها توسط صرافی برای حجمی از سفارش ارائه می شود. و در اینجا تنها کاربران قادر به معامله 30 ارز دیجیتال هستند. همچنین به دلیل عدم پشتیبانی بعضی از رمز ارزها در توسط کیف پول رابین کش، کاربران باید از کیف پول شخصی خود استفاده نمایند و پس از خرید و فروش آن را به کیف پول شخصی خود واریز نمایند.

به طور کلی می توان کاربرد بازار مستقیم را برای سفارشات با حجم نسبتا بالا و خرید یا فروش رمز ارزهایی که در بازار بر خط یا اکسپرس وجود ندارند، معرفی نمود.

معرفی کیف پول رابین کش

بسیاری از کارشناسان معتقدند که اگر افراد قصد دارند رمز ارزهای خود را از برای مدت زمان طولانی نگهداری کنند، از کیف پول های سخت افزاری استفاده نمایند. کاربران می توانند به راحتی امن ترین و معتبرترین کیف پول های سخت افزاری را از فروشگاه رابین کش خریداری نمایند.

اما در صورتی که تصمیم به نگهداری رمز ارز برای مدت کوتاه دارید، می توانید از کیف پول رابین کش استفاده نمایید. این کیف پول علاوه بر اینکه از طراحی جذابی برخوردار است، اطلاعاتی را در ارتباط با تغییرات دارایی کاربران ارائه می دهد.

تتر محافظت شده یکی از ویژگی های این کیف پول به شمار می رود. در واقع امنیت را حفظ می نماید و برای افرادی مناسب است که با صرافی های خارجی و یا شرکت های خارجی در ارتباط هستند. رمز ارز مونرو نیز قرار است به منظور حفظ حریم شخصی به این پلتفرم اضافه شود.

لازم به ذکر است این کیف پول از ویژگی های امنیتی از جمله تایید هویت دو عاملی 2FA برخوردار است که کاربران می توانند برای افزایش امنیت کیف پول خود آن را فعال نمایند.

معرفی شبکه آزمایشی رابین کش

 شبکه آزمایشی رابین کش به منظور آشنایی با پلتفرم و تمرین کاربران برای ورود به بازار واقعی طراحی شده است. این بازار آزمایشی بر اساس قیمت های واقعی است و کارمزدها به صورت مجازی محاسبه می گردد. به همین دلیل کاربران می توانند با استفاده از شبکه آزمایشی رابین کش درک درستی از بازار داشته باشند.

معرفی بلاگ و دانشنامه

راه اندازی بلاگ رابین کش به تازگی انجام شده است. اما توسعه دهندگان این پلتفرم به صورت تخصصی در حال گسترش آن می باشند. در بلاگ رابین کش به طور کامل در ارتباط با نحوه کار با سایت رابین کش توضیح داده شده است.

کاربران می توانند برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعیه ها در ارتباط با پلتفرم معاملاتی رابین کش از این بلاگ استفاده نمایند.

دعوت دوستان در صرافی رابین کش

شاید در صرافی های خارجی با گزینه رفرال Refferal برخورد کرده باشید. در صرافی های ایرانی این گزینه با نام ” دعوت دوستان ” ارائه می شود. تنها تفاوتی که صرافی رابین کش با دیگر پلتفرم ها در بحث رفرال دارد این است که لینکی که برای دعوت دوستان خود از آن استفاده می نمایید، تنها تا 48 ساعت معتبر است. یعنی در پلتفرم رابین کش آی پی کاربر تا 48 ساعت بعد به عنوان دعوت شده شما محسوب خواهد شد.

تنها نکته منفی که در ارتباط با صرافی رابین کش وجود دارد این است که این پلتفرم دارای اپلیکیشن نمی باشد. اما نسخه وب اپلیکیشن PWA با تلفن های همراه سازگار است. کاربران می توانند رابین کش را در مرورگر تلفن همراه خود جستجو نموده و با استفاده از گزینه add to home screen این اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه خود اضافه نمایند.

پلتفرم معاملاتی رابین کش برای تمامی کاربران اعم از حرفه ای و مبتدی مناسب می باشد. در واقع افرادی که تازه وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اند می توانند به راحتی از این پلتفرم استفاده نمایند. همچنین این پلتفرم کاربران خود را قادر می سازد تا با پیشرفت و توسعه این صنعت نیازهای خود را رفع نمایند.

برای آموزش صرافی رابین کش کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا