اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا شیبا اینو در کف قیمت خود قرار دارد؟

آیا شیبا اینو در کف قیمت خود قرار دارد؟

به گزارش زوم ارز، این چند هفته اخیر برای شیبا اینو جالب نبوده و محبوب ترین میم کوین جهان در شبکه های اجتماعی امروز تقریباً 2.5 درصد کاهش قیمت را تجربه کرد و این در حالی است که رمز ارز های دیگری همچون بیت کوین، اتریوم، سولانا، لوپ رینگ و … همگی طی چند روز اخیر از اوج قیمت های خود عبور کرده و اوج قیمت جدیدی را ثبت کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شیبا اینو دو هفته پیش اوج قیمت خود را در سطح 0.0000879 دلار ثبت کرده و حالا امروز در سطح قیمت 0.0000547 دلار قرار دارد و کاهشی 40 درصدی را تجربه نموده اسیت.

با وجود این کاهش قیمت، طرفداران و هولدر های این میم کوین همچنان از آن حمایت می‌کنند و بر اساس گزارش منتشر شده از سوی CERTIK، بیش از 985 هزار نفر هولدر شیبا اینو هستند و فاصله بسیار اندکی با سطح تاریخی 1 میلیون نفر دارد و علاوه بر آن، در این هفته تعداد دنبال کنندگان اکانت توییتری شیبا اینو به 1.8 میلیون نفر رسید و از اتریوم با 1.7 میلیون نفر دنبال کننده فراتر رفت و هر دوی این شاخص ها نشانه های مثبتی از گسترش حمایت جامعه شیبا اینو از این رمز ارز هستند و با این حال دو مسئله وجود دارد که باید به آنها توجه شود تا این رمز ارز مجدداً دچار افزایش قیمت شود.

کوین کده

اول اینکه عرضه در گردش شیبا اینو بسیار متمرکز است و به گفته Etherscan، 63.6 درصد از کل عرضه این رمز ارز در اختیار 10 نفر قرار دارد و حتی گزارش های دقیق تر نشان می‌دهند که 53.9 درصد از عرضه آن در اختیار فقط 4 کیف پول است.

بیشتر بخوانید:  بایننس به دنبال توسعه اکوسیستم ارز های دیجیتال در اروپا

مورد دوم این است که شرکت ها و افراد کمی از شیبا اینو به عنوان روشی برای پرداخت استفاده می‌کنند و بنا به گفته های  Cryptwerkفقط 112 تاجر شیبا اینو را می‌پذیرند و در زمان نگارش این خبر 7586 تاجر بیت کوین و 3887 تاجر اتریوم را پذیرفته‌اند.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره آینده این رمز ارز چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا