اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جک دورسی به دنبال راه اندازی سیستمی متن باز برای استخراج بیت کوین

جک دورسی به دنبال راه اندازی سیستمی متن باز برای استخراج بیت کوین

به گزارش زوم ارز، مدیرعامل شرکت توییتر و اسکوئر آقای جک دورسی که ارائه دهنده خدمات مالی در ایالات متحده است به زودی برای بررسی الزامات فنی برای ایجاد سیستم جدید استخراج بیت کوین به صورت متن باز فعالیت آغاز خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دورسی با توییت های خود قصد خود را برای پیروی از رویکرد مشارکتی در عدم تمرکز بیشتر بر استخراج بیت کوین را توضیح داد و گفت:
اسکوئر در حال بررسی ایجاد سیستم استخراج بیت کوین بر اساس سیلیکون سفارشی و متن باز برای افراد و مشاغل در سرتاسر جهان است و هرچه این تمرکز زدایی بیشتر باشد، شبکه بیت کوین انعطاف پذیرتر خواهد شد.

دورسی معتقد است که عدم تمرکز بیشتر شبکه بیت کوین برای تسویه ایمن معاملات و پس از استخراج آخرین بیت کوین بسیار مهم خواهد بود و علاوه بر این سیستم اسکوئر قصد دارد با نوآوری در سیلیکون، نرم افزار و یکپارچه سازی راه حل های ادغام را ارائه دهد.

کوین کده

این ابتکار توسط Jesse Dorogusker سرپرست سخت افزار اسکوئر که قبلاً نیز به راه اندازی کیف پول سخت افزاری و خدمات نگهداری کیفی اسکوئر کمک کرد هدایت می‌شود و به گفته دورسی این شرکت سیستم استخراج را با استفاده از رویکرد مشترک مشابهی که برای توسعه کیف پول سخت افزاری بیت کوین استفاده شده است ایجاد خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  تصمیم آمریکایی ها برای خرید 25 میلیارد دلار بیت کوین

تاکنون جک دورسی کمک زیادی به بیت کوین کرده و چند ماه پیش که بیت کوین در بازار خرسی شدیدی قرار داشت، جک دورسی با برگزاری کردن کنفرانسی در مورد بیت کوین با همکاری ایلان ماسک و کشی وود بیت کوین را نجات دادند.

بنظر شما همراهان زوم ارز، راه اندازی شدن چنین سرویسی منجر به افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا