اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بنیانگذار سابق ریپل 80 میلیون XRP فروخت

داده های ارائه شده از سوی پلتفرم بلاکچینی XRPscan نشان می‌دهد که طی دو هفته گذشته بنیانگذار ریپل لبز که به عنوان اولین مدیر ارشد فناوری این شرکت نیز به مدت یک سال کار کرد 80 میلیون XRP به صرافی های رمزنگاری برای فروش ارسال کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اولین مدیر ارشد فناوری ریپل دوباره چندین قسمت از XRP های خود را برای فروش و تبدیل شدن به پول فیات به صرافی های رمزنگاری ارسال کرد.

مرورگر XRPscan17 انتقال XRP از کیف پول رمزنگاری Tacostand جد مک کلب را ثبت کرده که طی این انتقال ها هرکدام 4.4 میلیون الی 6.5 میلیون واحد توکن XRP منتقل شده است.

کوین کده

در صورت حساب کردن قیمت این توکن ها با سطح قیمت فعلی رمز ارز XRP که در سطح 0.90 دلار قرار دارد معادل حدوداً 71 میلیون دلار خواهد بود.

در 1 آگست ریپل یک تکه سرسام آور دیگر از توکن XRP را به آدرس جد مک کلب منتقل کرد و 182.3 میلیون کوین را به این مدیر سابق خود اهدا کردند و در مجموع این مقدار ارزشی معادل 138 میلیون دلار فیات در آن زمان داشت.

جد مک کلب شرکت Open Coin را به همراه کریس لارسن در سال 2012 تأسیس کرد و در حدود یک سال بعد مک کلب به دلیل اختلافات عمده از این شرکت جدا شد و شرکت رقیب ریپل یعنی Stellar را تأسیس کرد تا ایده هایی که همراه با کریس لارسن قادر به اجرای آنها نبود را در شرکت خود رنگ عمل ببخشد و پس از جدا شدن وی، کریس لارسن نام شرکت خود را به  Ripple Labsتغییر داد.

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: بایننس به دنبال رقابت با هیچکس نیست

از آن زمان به بعد جد مک کلب بخش های منظمی از XRP را به عنوان غرامت دریافت کرد و مقدار کلی تعداد رمز ارز هایی که این شرکت به او بدهکار است معادل هشت میلیارد توکن XRP می‌باشد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا