اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیر سابق ریپل جدیداً XRP نفروخته است

به گزارش زوم ارز، طبق داده های ارائه شده از سوی  XRPscan بنیانگذار ریپل و اولین مدیر ارشد فناوری این شرکت که بنیانگذار رمز ارز استلار نیز محسوب شده و هم اکنون مدیر ارشد فناوری پروژه خود نیز می‌باشد از ابتدای ماه سپتامبر هیچ ریپلی را به فروش نرسانده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کیف پول tacostand او هنوز همچون نه روز گذشته 709,911,471.02531 واحد رمز ارز XRP در اختیار دارد.

آخرین و جدیدترین تراکنش ریپل او در تاریخ 1 سپتامبر رخ داد و در آن زمان بود که شرکت ریپل 1 میلیارد واحد دیگر از این رمز ارز را آزاد کرد.

کوین کده

در آن روز طبق قراردادی که بین ریپل و جد مک کلب منعقد شده است که طی هر دوره از آزادسازی توکن XRP تعدادی از آن به او برسد وی حدوداً 174 میلیون واحد از یک میلیارد واحد رمز ارز ریپل آزاد شده را دریافت کرد.

داده های XRPscan نشان می‌دهد که از آن روز او هیچ معامله خروجی از کیف پول خود ثبت نکرده است و آخرین باری که شرکت ریپل حق الزحمه وی را پرداخت کرده در تاریخ 1 آگست بود که از یک میلیارد واحد ریپل آزاد شده مقدار 182 واحد میلیون از آن به جد مک کلب رسید و و وی نیز تا تاریخ 16 آگست حدوداً 86.3 میلیون واحد از آنها را به فروش رساند.

بیشتر بخوانید:  176 میلیون واحد شیبا اینو در 26 دسامبر می‌سوزد

رمز ارز ریپل طی شبانه روز اخیر در یک وضعیت تقریباً خنثی قرار داشته و با 0.6 درصد افزایش قیمت طی شبانه روز اخیر هم اکنون در سطح قیمت 1.11 قرار دارد.

رمز ارز استلار وضعیت بهتری نسبت به ریپل داشته و با 1.7 درصد افزایش قیمت طی شبانه روز اخیر هم اکنون در سطح قیمت 0.33 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا