اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بنیانگذار ریپل تمایل خود به فروش XRP را از دست داده است

بنیانگذار ریپل تمایل خود به فروش XRP را از دست داده است

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده های ارائه از سوی XRPscan از یک سپتامبر تاکنون مدیر ارشد سابق فناوری ریپل که در تأسیس این شرکت نیز کمک کرده است هیچ یک از  XRP های خود را طی مدت اخیر به فروش نرسانده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کیف پول XRP او هنوز حاوی همان مقدار ریپلی است که در ابتدای ماه وجود داشت و این رقم در سطح 709,911,475.983699 واحد XRP قرار دارد.

طی آخرین دفعه ای که شرکت ریپل لبز بنا به قرارداد خود با جد مک کلب به وی توکن  XRPمعادل بیش از 174 میلیون واحد هدیه کرد وی هیچ معامله ای از کیف پول tacostand خود صورت نداده و پیش از این و طی آخرین معامله خود 200 میلیون واحد ریپل را معادل 210 میلیون دلار به فروش رساند.

کوین کده

طی قراردادی که جد مک کلب با شرکت ریپل لبز منعقد کرده، هر زمانی که این شرکت مقداری از توکن XRP را آزاد کند باید مقداری از آن را به جد مک کلب هدیه دهد.

طی این قرارداد قید شده است که جد مک کلب حق ندارد مقدار عظیمی از این رمز ارز را طی یک معامله به فروش برساند چرا که این کار می‌تواند بر روی قیمت این رمز ارز موثر باشد و به همین خاطر جد مک کلب نیز بطور هفتگی توکن های خود را به فروش می‌رساند و در ماه آگست وی در مجموع 198 میلیون واحد  XRPبه فروش رساند.

بیشتر بخوانید:  موانع پیش روی کاردانو

جد در سال 2012 شرکت ریپل لبز را همراه با کریس لارسن تأسیس نمود و این شرکت در آن زمان با نام  OpenCoinشناخته می‌شد و وی در سال 2013 این شرکت را ترک کرد و شرکت و بلاکچین خود را با نام استلار تأسیس نمود و این شرکت بزرگترین رقیب ریپل نیز محسوب می‌شود.

بررسی کامل ارز دیجیتال ریپل

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا