اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جیم کریمر نسبت به رشد اخیر بیت کوین امیدی ندارد

جیم کریمر نسبت به رشد اخیر بیت کوین امیدی ندارد

جیم کریمر آب سرد بر پیکر روند صعودی اخیر بیت کوین ریخت و از سرمایه گذاران خواست تا از آن دست بکشند و به طلا، روی بیاورند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، علی‌رغم رشد چشم‌گیر بیت کوین در ماه جاری، امروز جیم کریمر، مجری شبکه CNBC، نسبت به ورود به دنیای رمز ارزها هشدار داد.

جیم کریمر با رجوع به دیدگاه کارلی گارنر، استراتژیست ارشد بازار کمودیتی و بروکر در موسسه DeCarley Trading، به سرمایه گذاران توصیه کرد تا فاصله‌ی خود را از ارزهای دیجیتال حفظ کنند و به جای آن، جهت محافظت در برابر تورم و یا آسیب‌های اقتصادی، به طلا روی بیاورند.

در ماه مارس سال 2021، گارنر به چارت روزانه‌ی فیوچر بیت کوین و شاخص فناوری Nasdaq-100 نگاه کرده بود و گفته بود که آن‌ها تقریبا وابسته به هم حرکت می‌کنند. این نشان می‌دهد که بیت کوین به جای اینکه ابزار ذخیره‌ی ارزش پول باشد، یک دارایی پر ریسک است.

بنابراین، کریمر طلا را در مقایسه با بزرگترین و نخستین رمز ارز جهان، جایگزین بسیار بهتری می‌داند.

همچنین، این مجری تلویزیونی با وجود ماجراهای صرافی FTX، به خطرات مرتبط با پرچمدار ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

همانطور که توسط سایت U.today گزارش شد، برنشتاین روند صعودی تند را به عنوان پیامدی برای بازگشت به میانگین، یک پدیده‌ی سرمایه گذاری که زمانی دیده می‌شود که دارایی‌ها با قیمتی که از ارزش معمول خود بسیار فاصله گرفته‌اند در طول زمان به میانگین قیمتی خود باز می‌گردند، خواند. بر اساس این منطق، اکنون بیت کوین از حد قیمت واقعی خود بالاتر قرار دارد؛ زیرا ارزش این رمز ارز نسبت به اوج تاریخی خود در پایان ماه دسامبر و ژانویه سال‌های پیشین، به شدت افت کرده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا