اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

توصیه جیم کرامر به شرکت ها

salamcrypto

جیم کرامر، یکی از کارشناسان با تجربه و پیشکسوت CNBC در آخرین مصاحبه خود در برنامه Squawk Boxگفت که غیر مسئولانه ست اگر شرکت های دولتی بیت کوین را به دارایی های خود اضافه نکنند.
وی افزود: من همه جوره موافق این ایده که شرکت ها از پول خود استفاده کنند و آن را به دارایی های با ارزش تبدیل کنند هستم. به نظر من در این دوره اضافه نکردن بیت کوین تقریباً ناآگاهانه و به دور از مسئولیت پذیری برای شرکت هاست.وی سپس از از مدیر مالی شرکت ها خواست که هیئت مدیره شرکت شان را تحت فشار بگذارند تا به سوی ارز دیجیتال بیایند.
” هر مدیر مالی باید به هیئت مدیره مراجعه کند و بکوید که ما باید قسمت کمی از پول نقد خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم.”

این سخنان کرامر پس از اینکه تسلا با خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین، شوک بزرگی را به دنیای ارز دیجیتال وارد کرد که باعث شد قیمت این ارز به بیش از 48 هزار دلار برسد.
این کارشناس بیت کوین را میزبان خوبی برای ارز های واقعی( ریال،دلار،یورو و …) و یا طلا و سهام های بازار بورس می‌داند.
با این حال، کرامر به شرکت ها هشدار داد که مثل شرکت MicroStrategy قمار بزرگی بر روی بیت کوین نکنند و به گفته او، این معما بسیار پیچیده است.
” بنابراین من فکر می‌کنم که این فقط بخشی از یک معمای پیچیده باشد. من فکر هنوز قانع نشدم که شرکت ها باید پول زیادی را در این بازار سرمایه گذاری کنند، فکر می‎‌کنم که تسلا پول بسیار زیادی را در این بازار سرمایه گذاری کرد.”
همچنین کرامر فاش کرد که هنوز بیت کوین را به عنوان جایگزین پول نقد در اختیار دارد.
کرامر قبلا در ماه سپتامبر نسبت به تورم بی‌نظیر بیت کوین ابراز بدبینی کرده بود و گفته بود که او به دنبال تثبیت کردن جایگاه خود در بازار است.

بیشتر بخوانید:  هاردفورک جدید کاردانو

 


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا